NA ZJAZD ZAPRASZAJĄ

WSPÓŁORGANIZATORZY

W Janowie mamy komplet, zapraszamy do Kołobrzegu

Wyprzedały się wszystkie wejściówki na drugi Lokalny Zjazd MiŚOT w Janowie Podlaskim (28 – 29 kwietnia). Zapraszamy chętnych na trzecią edycję wydarzenia, która odbędzie się 14 – 15 czerwca w Kołobrzegu. MiŚOT-y z EPID-em do połowy kwietnia mogą korzystać z najlepszych cen.


Z końcem marca zakończyła się rejestracja na zjazd w Janowie Podlaskim. Sprzedaliśmy wszystkie dostępne wejściówki. Pod koniec kwietnia operatorzy ze wschodniej Polski będą mogli spotkać się na branżowym wydarzeniu pełnym merytoryki, ale przede wszystkim dobrej atmosfery. Będzie okazja do wymiany doświadczeń, debat z ekspertami, ale również spotkań w miłej atmosferze. 


Ponieważ po zamknięciu zapisów na zjazd w Janowie Podlaskim nadal zgłaszali się chętni na zakup wejściówek, podjęliśmy decyzję, że do 15 kwietnia utrzymamy ceny z pierwszego progu na trzecią edycję w Kołobrzegu, ale jedynie dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych posiadających EPID. 

MiŚOT-y, czas zatem na szybką rejestrację w Kołobrzegu!  Będzie wiele atrakcji, również dla rodzin, gdyż trzeci Lokalny Zjazd MiŚOT odbędzie się w takiej formule.

Zjazdy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnych operatorów telekomunikacyjnych, postanowiliśmy zorganizować – kultowe już w środowisku – ZJAZDY MiŚOT, czyli Zjazdy Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych. Organizatorami Zjazdów są: Grupa MiŚOT, KIKE i Fundacja Nasza Wizja, sprawdzeni partnerzy, cieszący się autorytetem w branży  telekomunikacyjnej. 


Głównym celem Zjazdów jest uczynienie kolejnego kroku w udostępnieniu MiŚOT-om akcji MiŚOT SA. Dowiecie się również o zmianach na rynku telekomunikacyjnym, nowych regulacjach, trendach, o tym, co dzieje się w organizacjach branżowych, a przede wszystkim o rozwoju projektów dla MiŚOT-ów: EPIX, MdO, MdS, MdM, MdI, TeleCentrum, Lokalnych, TeleOdpowiedzialnych, Fundacji Lokalni, Publikonie, Akademii MiŚOT i wielu innych.

ZJAZDY MiŚOT to sprawdzona formuła spotkań. Wszystkie odbywają się wyłącznie na żywo. Nie planujemy transmisji z wydarzeń. Lokalizacje i terminy są tak dobierane, aby umożliwić udział jak największej liczbie firm, przy optymalizacji kosztów uczestnictwa. Organizatorzy – Grupa MiŚOT i należące do niej Stowarzyszenie e-Południe oraz KIKE i Fundacja Nasza Wizja – to podmioty, które znają oczekiwania środowiska i zapewniają na zjazdach ciekawą merytorykę oraz gwarantują najlepszą integrację lokalnych MiŚOT-ów. Z pewnością część z Was pamięta takie spotkania jak: „bez numeru sprawy”, EPPP (e-Południe Party Protokół) czy kultowy PZPŁ. Organizując obecne regionalne Zjazdy wracamy do tych korzeni i korzystamy z doświadczenia przy organizacji późniejszych MiŚOT Meetingów i Zjazdu MiŚOT wraz z Konferencją KIKE.

Regiony

Zapraszamy  Państwa do współpracy podczas kolejnych Zjazdów, a będzie ich co najmniej cztery.  Dlaczego cztery?


Zjazdy odbywają się w czterech lokalizacjach, gdyż jako organizatorzy chcemy dotrzeć do jak największej liczby operatorów i gościć w Waszych regionach, zależy nam również, by MiŚOT-y nie musieli daleko podróżować na te ważne dla środowiska wydarzenia. Wyjazd pracowników na drugi koniec Polski w firmach nie zatrudniających wielu osób mógłby utrudnić ich działalność. Bardzo istotne są również względy bezpieczeństwa zdrowotnego – przygotowanie wydarzeń dla mniejszej liczby uczestników pozwala na dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawa. To również szansa na wspaniałą atmosferę i bezpośrednią wymianę poglądów.

Południe

Bukowina Tatrzańska (18 – 19 listopada 2021) — zaprosiliśmy operatorów z południowej Polski.

Janów Podlaski (28 – 29 kwietnia 2022) — zapraszamy operatorów działających na terenie wschodnich województw Polski.

Północ

Kołobrzeg (14 -15 czerwca 2022) — zapraszamy operatorów z Pomorza, Warmii, Mazur i pozostałych regionów północnej Polski.

Centrum / Zachód

Lokalnym operatorom z zachodnich i centralnych województw wkrótce przekażemy szczegóły Zjazdu w tym regionie.

Bezpieczeństwo

Zasady bezpieczeństwa na Lokalnych Zjazdach MiŚOT

Zdając sobie sprawę z trwającej pandemii koronawirusa i związanymi z tym możliwymi zagrożeniami, Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby Zjazdy MiŚOT były dla Was bezpieczne. Z tego powodu wydarzenia zostały podzielone na poszczególne regiony oraz wprowadzone zostały ograniczenia ilościowe odnośnie przedstawicieli Partnerów i Uczestników imprez. Jednocześnie wybraliśmy dla Was obiekty, które gwarantują zorganizowanie Zjazdów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów. W związku z pandemią COVID-19 oraz obostrzeniami z nią związanymi w Lokalnym Zjeździe MiŚOT mogą wziąć udział uczestnicy, którzy (według swojej najlepszej wiedzy):
 • nie są osobami zakażonymi COVID-19;
 • nie mają objawów COVID-19, takich jak duszność, podwyższona temperatura ciała, objawy przeziębieniowe;
 • nie przebywają na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;
 • w ciągu ostatnich 10 dni przed Zjazdem nie miały bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną COVID-19;
 • podczas rejestracji złożą pisemne oświadczenie o kwestiach opisanych powyżej;
 • ich temperatura ciała podczas pomiaru przed wejściem na teren Zjazdu nie przekracza 37 C;
 • spełniają jeden z następujących warunków:
  • są zaszczepieni przeciwko COVID-19 szczepionką, dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej, tj. przyjęli wymaganą dla danego preparatu liczbę dawek szczepionki co najmniej 14 dni przed Zjazdem i okażą przy wejściu na Zjazd Unijny Certyfikat Covid w postaci elektronicznej lub papierowej;
  • posiadają negatywny wynik testu w kierunku COVID-19 wykonanego metodą RT -PCR lub RT – LAMP maksymalnie na. 48h przed Zjazdem i okażą go przy wejściu na Zjazd;
  • poddadzą się badaniu przed wejściem na teren Zjazdu i uzyskają negatywny wynik testu w kierunku COVID-19;
  • są ozdrowieńcami po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy i okażą przy wejściu na Zjazd stosowne potwierdzenie tego statusu.

Agenda

Zawsze zależy nam, aby nasze Zjazdy miały nie tylko znakomitą atmosferę, wszak to MiŚOT-y lubią najbardziej, ale również by ich program zachęcał do udziału w części merytorycznej. Również w Kołobrzegu nie powinniście być rozczarowani. Przez dwa dni będzie o prawie, o finansach, o biznesie, o branży i gospodarce, o akcjach i projektach Grupy MiŚOT. O wszystkim opowiedzą Wam praktycy, osoby znakomicie poinformowane. Najważniejsza będzie jednak rozmowa – możliwość wysłuchania Waszego zdania na te tematy, poznanie oczekiwań, wymiana doświadczeń. Mamy nadzieję, że o poważnych sprawach porozmawiamy – jak zwykle – przystępnym językiem w miłej atmosferze.

Miejsce wschodniego Zjazdu

Czterogwiazdkowe centrum konferencyjno-wypoczynkowe Zamek Janów Podlaski to efekt marzeń, pasji i zamiłowania do historii oraz pragnienia stworzenia miejsca unikatowego, w którym komfort i nowoczesność harmonizują z czystą, nieskalaną przyrodą.
Malowniczo położony w sercu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, Zamek sięga swoją historią XV wieku, a zachowane mury Zamku XVIII wieku. Pragnąc zachować niepowtarzalny klimat tego zabytkowego miejsca, w harmonii między przeszłością i teraźniejszością, stworzono wyjątkową przestrzeń, w której historia łączy się z nowoczesnością.

Rejestracja Janów Podlaski

REJESTRACJA MiŚOT *

Rejestracja wymaga posiadania konta EPID.
Jeśli nie masz EPID zarejestruj się TUTAJ
 • do 2022-01-31 - 449 zł/osobę
 • do 2022-02-28 - 599 zł/osobę
 • w marcu 2022 - 799 zł/osobę

REJESTRACJA POZOSTALI ** • do 2022-01-31 - 999 zł/osobę
 • do 2022-02-28 - 1499 zł/osobę
 • w marcu 2022 - 1999 zł/osobę

Koszt noclegu w pokoju dwuosobowym wynosi 238,98 netto za dobę ze śniadaniem.

Szczegóły rezerwacji poznasz w mailu po zarejestrowaniu na Zjazd.

* W tym formularzu mogą się rejestrować wszyscy przedstawiciele MiŚOT, zarówno zrzeszeni w Grupie MiŚOT lub Fundacji Nasza Wizja, Członkowie KIKE oraz nigdzie nie zrzeszeni, którzy reprezentują Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych.


** W tym formularzu mogą się rejestrować wszyscy pozostali, nie zaliczający się do Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych, w tym posiadający EPID nie MiŚOT-y, Członkowie KIKE nie będący lokalnymi operatorami jak i wszyscy pozostali, którzy nie reprezentują Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych.

Miejsce północnego Zjazdu

Hotel znajduje się w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, zaledwie 280 m od morza i posiada 200 komfortowo wyposażonych pokoi. Dysponuje jednym z największych SPA w Polsce. Dopełnienie strefy relaksu stanowią różnorodne sauny oraz taras słoneczny z leżakami. Hotel jest miejscem przyjaznym dzieciom, dlatego na każdym kroku znajdują się udogodnienia dla najmłodszych. Hotel AQUARIUS SPA***** jest wyjątkowym miejscem zarówno dla Gości indywidualnych, jak i biznesowych. Duża przestrzeń hotelu pozwala na swobodne funkcjonowanie, przepełnione dyskrecją i wyjątkową atmosferą. 

Rejestracja Kołobrzeg

REJESTRACJA MiŚOT *

Rejestracja wymaga posiadania konta EPID.
Jeśli nie masz EPID zarejestruj się TUTAJ
 • do 2022-04-15 - 449 zł/osobę
 • do 2022-05-31 - 599 zł/osobę
 • w czerwcu 2022 - 799 zł/osobę

REJESTRACJA POZOSTALI ** • do 2022-03-31 - 999 zł/osobę
 • do 2022-05-31 - 1499 zł/osobę
 • w czerwcu 2022 - 1999 zł/osobę

Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu to Zjazd rodzinny.

Przedstawicieli operatorów zapraszamy na Zjazd wraz ze swoimi najbliższymi. Koszt wejściówki dla osoby towarzyszącej to tylko 299,- zł netto, natomiast koszt wejściówki dziecięcej w wieku od 4 do 12 lat to 149,- zł netto.
Dla dzieci w tym wieku będą dedykowane atrakcje.

Wykorzystajcie dobrze długi czerwcowy weekend nad morzem.

1. Akredytacja dla członka rodziny nie uprawnia do wejścia na teren konferencji.
2. Akredytacja dla osoby towarzyszącej uprawnia do udziału w wieczornej gali w pierwszym dniu Zjazdu,
3. O formularz rejestracji na Zjazd członków rodziny pytaj odpowiadając na maila potwierdzającego Twoją rejestrację.

* W tym formularzu mogą się rejestrować wszyscy przedstawiciele MiŚOT, zarówno zrzeszeni w Grupie MiŚOT lub Fundacji Nasza Wizja, Członkowie KIKE oraz nigdzie nie zrzeszeni, którzy reprezentują Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych.


** W tym formularzu mogą się rejestrować wszyscy pozostali, nie zaliczający się do Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych, w tym posiadający EPID nie MiŚOT-y, Członkowie KIKE nie będący lokalnymi operatorami jak i wszyscy pozostali, którzy nie reprezentują Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych.

Miejsce drugiego Zjazdu

Hotel IBB Andersia zlokalizowany jest w centrum Poznania, stolicy Wielkopolski, pełnego energii i ambicji miasta o ponad tysiącletniej historii. Na dziewięciu piętrach najwyższego budynku Poznania, Andersia Tower, znajdują się 172 wyjątkowo komfortowe pokoje, luksusowe apartamenty, strefa wellness z basenem, restauracja i bar oraz nowoczesne centrum konferencyjno-bankietowe. Jest idealnym miejscem na organizację dużych konferencji, jak również kameralnych spotkań biznesowych.
Kulinaria Hotelu IBB Andersia to kreatywne podejście do nowoczesnego gotowania, ale i szacunek do kulinarnej tradycji. Gości szukających relaksu i odpoczynku zaprasza Harmonia Wellness Club & Pool.

Rejestracja

REJESTRACJA MiŚOT *

Rejestracja wymaga posiadania konta EPID.
Jeśli nie masz EPID zarejestruj się TUTAJ
 • do 2022-01-31 - 449 zł/osobę
 • do 2022-02-28 - 599 zł/osobę
 • w marcu 2022 - 799 zł/osobę

REJESTRACJA POZOSTALI ** • do 2022-01-31 - 999 zł/osobę
 • do 2022-02-28 - 1499 zł/osobę
 • w marcu 2022 - 1999 zł/osobę

Miejsca zachodniego Zjazdu

Data i miejsce zachodniego Zjazdu podane zostaną już wkrótce

Wspierają nas

Sponsorzy strategiczni

Sponsor złoty

Sponsorzy srebrni

Sponsorzy brązowi

Partnerzy medialni

Uczestnicy zjazdów

Producent Zjazdów:

Kontakt dla Uczestników:

+48 780 118 730

Kontakt dla Partnerów:

+48 602 495 064

Kontakty sprzedażowe

Paweł Białas

dyrektor sprzedaży i rozwoju

 

[email protected]

+48 780 118 730

Wojciech Ogonek

specjalista ds. klientów kluczowych

 

wojciech.o[email protected]

+48 797 301 309

Bartosz Nowak

specjalista ds. klientów kluczowych

 

[email protected]

+48 605 917 556