LOKALNE ZJAZDY MiŚOT

NA ZJAZD ZAPRASZAJĄ

WSPÓŁORGANIZATORZY

ZOBACZ JAK BYŁO

Zjazd MiŚOT Edycja Południe - Bukowina Tatrzańska
18 - 19 LISTOPADA 2021 r.

Before Party

Before Party

Before Party, a następnie dwa dni intensywnych, merytorycznych spotkań w gronie operatorów – tak w skrócie można przedstawić każdy Lokalny Zjazd MiŚOT.

Prelekcje

Prelekcje

Uczestnicy wysłuchali prelekcji z zakresu cyberbezpieczeństwa prawa, finansów i zarządzania. Zapoznali się z analizami aktualnej sytuacji w branży i wzięli udział w interesujących panelach dyskusyjnych przedstawiając także własny punkt widzenia. Nie brakowało przy tym trudnych pytań i zaskakujących konkluzji.

Prelekcje

Prelekcje

Dowiedzieli się jak rozwija się największy węzeł wymiany ruchu IX w Polsce i co zyskują MiŚOT-y współpracujące z EPIX.  

Duże zainteresowanie wzbudziła także prezentacja i dyskusja dotycząca projektu budowy ogólnopolskiej sieci LoRaWAN, którą rozpoczęła Grupa MiŚOT.

Party

Party

Wieczorem był też czas na rozrywkę; quizy, stand up i występy zespołów muzycznych.

Mamy to na video

Mamy to na video

Więcej filmów ze Zjazdu znajdziecie na MiŚOT-owym kanale YouTube

O wydarzeniu szeroko pisały też media:

Operatorzy telekomunikacyjni przyznali TVN24 nagrodę specjalną. "Za 20 lat rzetelnego informowania"

Podczas zjazdu Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych (MiŚOT) w Bukowinie Tatrzańskiej została przyznana nagroda specjalna dla TVN24. Podczas uroczystości wręczenia podziękowano „za 20 lat rzetelnego informowania, podejmowania tematów trudnych, także lokalnych”.

Lokalni ISP nawołują do zwarcia szyków

Traktujmy siebie poważnie i wzmacniajmy naszym członkostwem izbę gospodarczą, która reprezentuje interesy naszego środowiska – apelowali nowo wybrani członkowie zarządu Krajowej Izby Komunikacji Elektronicznej do lokalnych ISP podczas zjazdu Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych (MiŚOT) w Bukowinie Tatrzańskiej. Dziś w KIKE jest około 10 proc. działających aktywnie w Polsce lokalnych telekomów. A spraw, o które muszą walczyć lokalni ISP nie brakuje.

Zjazd MiŚOT – podsumowanie

Pierwszy z cyklu Lokalnych Zjazdów MiŚOT za nami. Uczestnicy spotkania w Bukowinie Tatrzańskiej wysłuchali prelekcji z zakresu prawa, finansów i zarządzania, zapoznali się z analizami aktualnej sytuacji w branży, wzięli także udział w interesujących panelach dyskusyjnych przedstawiając własny punkt widzenia.

Producent Zjazdów:

Kontakt dla Uczestników:

+48 780 118 730

Kontakt dla Partnerów:

+48 602 495 064