LOKALNE ZJAZDY MiŚOT

NA ZJAZD ZAPRASZAJĄ

WSPÓŁORGANIZATORZY

ZOBACZ JAK BYŁO

Zjazd MiŚOT Edycja Północ - Kołobrzeg
14 - 15 CZERWCA 2022 r.

Before Party

Before Party

Kołobrzeskie początki: przygotowania, rejestracja, ekscytacja i before party pod czujnym okiem kapitana.

Prelekcje

Prelekcje

Pierwszego dnia odbyły się prelekcje organizatorów. Grupa MiŚOT poinformowała o współpracy strategicznej z Beyond.pl. Izba zwróciła między innymi uwagę na niesprawiedliwy podział zysków z usług telefonicznych w zakresie opłat za zakańczanie połączeń i tranzytowej. Fundacja Nasza Wizja przedstawiła praktyczne podejście do usług komórkowych.

Prelekcje

Prelekcje

Gdy uczestnicy słuchali prelekcji z zakresu cyberbezpieczeństwa, prawa, finansów i zarządzania, organizatorzy znaleźli czas na „rodzinne” zdjęcie.

Party

Party

Wieczór na luzie czyli nagrody, standup, tańce. Kto nie uwielbia Briana?

Mamy to na video

Mamy to na video

Więcej filmów ze Zjazdu znajdziecie na MiŚOT-owej stronie na Facebooku

Mało? Na naszym Facebooku znajdziesz więcej:

Dzień 0

Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu

Dzień 1

Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu
Kliknij tutaj

Dzień 2

Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu

Mamy to na video:

O wydarzeniu szeroko pisały też media:

Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu – dzień zero

Dzień zero kolejnego z cyklu Lokalnych Zjazdów MiŚOT to przede wszystkim przyjazdy, rejestracja, przygotowanie stanowisk wystawienniczych, ale też MiŚOT-owy Hyde Park oraz Before Party.

Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu – dzień pierwszy

Trwa Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu. Edycja „Północ” to możliwość spotkania dla całych MiŚOT-owych rodzin. Oprócz atrakcji podczas Zjazdu nie brakuje merytoryki.

Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu – dzień drugi

Podczas drugiego dnia Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Kołobrzegu nie zabrakło rozmów o najnowszych technologiach (m.in. o ogólnopolskiej sieci LoRaWAN) i o kolejnych projektach Grupy MiŚOT. Trzecie spotkanie małych i średnich operatorów w Polsce w 2022 roku miało bardzo rodzinny i wakacyjny charakter.

Zjazd dobrze oceniony

Lokalizacja, termin, prelekcje i organizacja – wszystkie te aspekty Lokalnego Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu zebrały wysokie noty wśród uczestników, którzy wypowiedzieli się w podsumowującej to wydarzenie ankiecie internetowej.

Bojowe nastroje w środowisku lokalnych ISP

Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni nie chcą dać się zepchnąć do narożnika, choć działania nakierowane na osiągnięcie takiego skutku – mniej czy bardziej świadome – dostrzegają ze strony administracji. Tworzona spółka MIŚOT SA ma stanowić swojego rodzaju centrum usług wspólnych i zaplecze, które w dużym stopniu pozwoli się uniezależnić lokalnym operatorem od nieprzewidzianych ruchów i zagrywek dużych podmiotów.

Zobacz jak wyglądała agenda w Kołobrzegu:

Producent Zjazdów:

Kontakt dla Uczestników:

+48 780 118 730

Kontakt dla Partnerów:

+48 602 495 064