Merytoryka i atmosfera – Lokalny Zjazd MiŚOT w Janowie Podlaskim

Spotkania MiŚOT-ów mają swoją markę. Uczestnicy cenią je za możliwość spotkań w przyjaznym klimacie ze znajomymi z branży, przedstawicielami organizacji branżowych, ekspertami i decydentami, a także za wysoki poziom debat i wystąpień. Nie inaczej będzie 24-25 marca, na drugim Lokalnym Zjeździe MiŚOT w Janowie Podlaskim. 

 

Organizatorami wydarzenia są Grupa MiŚOT, KIKE i Fundacja Nasza Wizja. Zapisy ruszyły 12 stycznia (https://misot.pl/zjazdy/) i już w pierwszych dniach skorzystało z nich kilkadziesiąt osób. Warto spieszyć się, bo ze względu na formułę Lokalnych Zjazdów MiŚOT liczba miejsc na nich jest ograniczona.

 

– Podzielenie naszych wydarzeń na cztery mniejsze gwarantuje większe bezpieczeństwo zdrowotne i lepsze dotarcie do lokalnych MiŚOT-ów – podkreśla Krzysztof Fujarski, prezes spółki Projekt MdM, która jest producentem zjazdowego cyklu.

 

Zjazdy odbywają się w czterech lokalizacjach, gdyż organizatorzy chcą dotrzeć do jak największej liczby operatorów. Zależy im również by przedstawiciele MiŚOT-ów nie musieli daleko podróżować na te ważne dla środowiska spotkania branżowe.

 

W Janowie Podlaskim będzie więcej – w porównaniu do Bukowiny Tatrzańskiej – wykładów i debat. Wszystko zacznie się w dniu zero, czyli 23 marca. Na Podhalu organizatorzy zaproponowali w przededniu zjazdu tylko wieczorne Befor Party. Tym razem dobrą zabawę poprzedzi kilkugodzinny branżowy Hyde Park, na którym będzie można praktycznie bez ograniczeń wygadać się, poruszając tematy ważne dla naszego sektora gospodarki i MiŚOT-ów.

 

W pierwszym dniu zjazdu głównymi tematami będą zasady udostępnienia MiŚOT-om akcji MiŚOT SA, jak również prezentacja projektów Grupy MiŚOT. KIKE zaprosi natomiast na dyskusje o aspektach prawnych wykorzystania słupów energetycznych i opłatach za pas drogowy. Emocje rozpali zapewne wszystko co związane z Polskim Ładem i panel o inflacji, drożyźnie oraz próba odpowiedzi na pytanie: czy pora podnieść ceny za usługi operatorskie?

 

Drugi dzień dostarczy również sporo merytoryki – Fundacja Nasza Wizja zaproponuje blok “Czy już pora na MiŚOT TV?”. Uczestnicy Zjazdu dowiedzą się jeszcze więcej o projekcie “Polska LoRaWAN w każdym powiecie”, cyberbezpieczeństwie operatorów i ich klientów, komercyjnym rozwoju projektu MdO, MiŚOT Akademii i Lokalni.pl. Nie zabraknie też prezentacji technicznych.

 

– Gdy dodamy do tego wspaniałą atmosferę, wieczorną galę, rozstrzygnięcie konkursu TeleOdpowiedzialny Roku, to chyba już nikogo nie trzeba zachęcać do udziału w kolejnej edycji Lokalnego Zjazdu MiŚOT. W Janowie Podlaskim po prostu trzeba być! – mówi Krzysztof Fujarski.

 

Na koniec przypominamy, że wejściówki na listopadowy Lokalny Zjazd MiŚOT w Bukowinie Tatrzańskiej rozeszły się w ciągu czterech tygodni w pierwszym progu cenowym. Prawie dwa miesiące przed wydarzeniem organizatorzy musieli zakomunikować: wszystko wyprzedane. Także i tym razem liczba uczestników jest ograniczona, warto więc zarejestrować się już teraz.