WOŚP, MiŚOT, hokej i gwiazdy

Grupa MiŚOT zaprasza na 20 edycję Hokeja z Gwiazdami. Mecz Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich przeciwko Drużynie Hokejowej TVN24 i Przyjaciele, odbędzie się w najbliższą sobotę na Stadionie Zimowym w Tychach, a dochód z imprezy zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

W tym roku fundusze zbierane są na sprzęt medyczny, który kupuje fundacja WOŚP by leczyć i diagnozować dzieci.

 

Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich grała dla Orkiestry na tyskim stadionie już wielokrotnie, między innymi z samorządowcami, piłkarzami, rajdowcami czy gwiazdami z Czech.

 

W szeregach HRAP pojawili się między innymi: Robert Janowski (pierwszy kapitan), Marcin DorocińskiKajetan KajetanowiczMarcinKindla, Ewa Sonnet – The Real Ewa SonnetTomasz KucharJerzy BrzęczekWaldemar Fornalik, Krzysztof Hanke, Maciej Dowbor, Andrzej NejmanPiotr Cyrwus, Sylwester Maciejewski, Kabaret Ani Mru Mru, Mariusz PudzianowskiTomasz Ciachorowski, Michał Lewandowski i wielu wielu innych.

 

Obecnie Kapitanem jest Bogdan Kalus.

W programie jubileuszowej edycji Hokeja z Gwiazdami są:
* Mecz Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich z TVN 24
* III Edycja Pucharu WOŚP w ICE CROSS
* Występy i gagi przygotowane wspólnie z grupą łyżwiarstwa synchronicznego – Pionierki
* Niezwykły pokaz Phoenix Group
* Pokaz niespodzianka

Szczegóły można znaleźć tutaj.

 

Bilet w cenie 10 zł (są to cegiełki więc płatność możliwa jest tylko gotówką), można nabyć w Tychach w następujących punktach i godzinach:

  • IGLO Lodowisko, ul. de Gaulle a 2 od poniedziałku do niedzieli od godz. 10:00 do godz. 21:00
  • SportRebel Tychy Tychy, od poniedziałku do piątku 10:00 – 18:00, sobota 9:00 – 13:00
  • W jak wino – sklep i wine bar – Tychy ul. Darwina 15, pon. – 14:00-19:00, wtorek – piątek 11:00-19:00, sobota 10:00-15:00
  • ARKOP Pracownia Reklamy Tychy, al. Niepodległości 27A, pon.-piątek 8:00-16:00.
  • Taxus Arbor Tychy ul. Katowicka 189 (start sprzedaży – 10.01. tylko bilety dla osób zaszczepionych) – od poniedziałku do piątku 8:00-16:00
  • Agencja Promocyjno – Reklamowa NOL-TYCHY – Tychy, ul. Uczniowska 7, od poniedziałku do piątku 9:00-17:00
  • Gemini Park Tychy w salonie optycznym Vision Express, Tychy, ul. Towarowa 2c, od poniedziałku do piątku godz. 9:00-21:00.

Grupa MiŚOT jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

 

Działania WOŚP na szczeblu lokalnym wspiera też wielu innych małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, dla których zaangażowanie w życie najbliższej im społeczności jest czymś całkowicie naturalnym.