Zjazdy pełne atrakcji

Już tylko cztery tygodnie dzielą nas od drugiego Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Janowie Podlaskim. Do 28 lutego można zarejestrować się w dobrej cenie. Ruszyły również zapisy na czerwcowy, trzeci Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu. Nad morze organizatorzy zapraszają operatorów wraz z rodzinami.

 

– Oczywiście siłą wszystkich zjazdów MiŚOT jest merytoryka, możliwość spotkań w branżowym gronie i dobra zabawa. Planując cztery zjazdy postanowiliśmy dotrzeć jak najbliżej operatorów. Aby nie musieli podróżować na spotkanie z nami przez całą Polskę, my jedziemy do nich – przekonuje Krzysztof Fujarski, prezes Projektu MdM, spółki z Grupy MiŚOT, która organizuje wydarzenia.

Każdy z dwudniowych zjazdów poprzedzi tzw. dzień zero, gdzie zaplanowano bardzo merytoryczny, ale i pełen swobody MiŚOT-owy Hyde Park i Before Party. Kolejne dwa dni wypełnią panele, dyskusje i wykłady. Będą dominować tematy ważne dla branży: regulacje prawne, w tym Polski Ład, sprawy realizowane przez KIKE, projekty Grupy MiŚOT, a przede wszystkim zasady udostępnienia operatorom akcji MiŚOT SA. A wieczorem podczas każdego wydarzenia zaplanowano galę, gdzie będzie wiele atrakcji, w tym losowanie nagród w konkursie sponsorskim. Jesienią w Bukowinie Tatrzańskiej wyłoniono laureata, który cieszył się lotem śmigłowcem nad Tatrami, w Janowie Podlaskim będzie można wygrać PAKIET VIP dla dwóch osób obejmujący łącznie lot we Flyspot, nurkowanie w Deepspot i lot symulatorem Boeinga.

 

Dwa miejsca spotkań

 

Wiosenny zjazd (24-25 marca) odbędzie się w czterogwiazdkowym centrum konferencyjno-wypoczynkowym Zamek Janów Podlaski. Obiekt jest malowniczo położony w sercu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu. Zamek sięga swoją historią XV wieku, a zachowane mury XVIII wieku. Pragnąc zachować niepowtarzalny klimat tego zabytkowego miejsca, w harmonii pomiędzy przeszłością i teraźniejszością, stworzono tam wyjątkową przestrzeń, w której historia łączy się z nowoczesnością.

Trzeci Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu odbędzie się 14-15 czerwca w Hotelu Aquarius. Obiekt znajduje się w dzielnicy uzdrowiskowej miasta, zaledwie 280 m od morza. Dysponuje jednym z największych SPA w Polsce. Dopełnienie strefy relaksu stanowią różnorodne sauny oraz taras słoneczny z leżakami. Hotel jest miejscem przyjaznym dzieciom, dlatego na każdym kroku znajdują się udogodnienia dla najmłodszych.

Zachęcamy do zakupu wejściówek, przejrzenia agendy i opisu miejsc zjazdów: https://misot.pl/zjazdy/