XBEST.PL i TVIP sponsorami strategicznymi Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu

Lokalne Zjazdy MiŚOT to doskonała okazja do spotkań, pogłębiania wiedzy, wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z ofertą dostawców produktów i usług dedykowanych naszej branży. Firmy xbest oraz TVIP zostały strategicznymi sponsorami tego wydarzenia.

 

XBEST.PL to sprawdzony partner w biznesie z wieloletnim doświadczeniem w branży. Firma rozpoczęła działalność w 2008 roku lokalnie w Rybniku jako niewielkich rozmiarów sklep. Teraz jest jedną z największych hurtowni światłowodów oraz akcesoriów światłowodowych w całej Europie. Firma dba o to, by stany magazynowe były stale na wysokim poziomie, dzięki czemu może realizować nawet bardzo duże zamówienia od ręki, zaraz po wpłynięciu zapotrzebowania. O wysokiej pozycji XBEST.PL na rynku świadczy ścisła współpraca z takimi uznanymi w branży markami jak Extreme Networks oraz Inno Instrument. Firma cały czas dynamicznie się rozwija dzięki ciągle pogłębianej znajomości rynku, co możliwe jest między innymi dzięki takim spotkaniom, jak zbliżający się Lokalny Zjazdy MiŚOT.

 

Jako dystrybutor kabli i akcesoriów światłowodowych bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z naszymi partnerami biznesowymi i stale szukamy okazji do spotkania z nimi. Dzięki Zjazdom MiŚOT mamy taką możliwość. Z uwagi na lokalny charakter tych wydarzeń pojawiają się na nich operatorzy, których próżno szukać na innych konferencjach branżowych. Zjazdy MiŚOT to oczywiście również możliwość, by spotkać się twarzą w twarz z wieloma naszymi dobrymi kolegami, z którymi współpracujemy od wielu lat. Dlatego tak bardzo lubimy Zjazdy MiŚOT – mówi Szymon Sowa, prezes zarządu XBEST.PL.

Prelekcja o życiu GPON

Pierwszego dnia Zjazdu (29 listopada) o godzinie 13. w Sali Wykładowej odbędzie się prelekcja XBEST.PL „Przedłużamy życie GPON-a, czyli jak zaoszczędzić na migracji do innych, drogich PON-ów”. Przedstawi ją Marcin Kuczera.

 

Zachęcamy także do tego, by każdy z uczestników zjazdu odwiedził stoisko strategicznego sponsora, który obecny jest na wszystkich Lokalnych Zjazdach MiŚOT. Pewne jest, że nie zabraknie znakomitej atmosfery i merytorycznej wymiany doświadczeń oraz pysznego lunchu, na który drugiego dnia zjazdu zaprasza właśnie XBEST.PL.

IPTV czyli własna platforma telewizyjna

Strategicznym sponsorem Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu, który odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2022 roku, jest również TVIP.

 

Firma ta obecna jest na polskim rynku niedługo, bo od 2018 roku, zdążyła jednak ugruntować swoją pozycję na rynku. To dzięki wysokiej klasy rozwiązaniu, jakie proponuje, a którego do tej pory brakowało na polskim rynku, bo nie jest oparte na integratorze treści. IPTV umożliwia zbudowanie własnej platformy telewizyjnej z pominięciem integratora, daje to możliwość samodzielnego kształtowania marży, ceny pakietów, ich zawartości, uwzględniając swoje koszty oraz preferencje odbiorców. IPTV oferuje wiele technicznych uproszczeń, które pozwalają na zmniejszenie zasobów potrzebnych do wdrożenia usługi. Jednym z najważniejszych wyróżników jest otwarte API, dzięki któremu operatorzy nie czują się związani. Sami mogą decydować, z kim współpracować.

 

Software, jaki oferuje swoim klientom TVIP, umożliwia korzystanie z telewizji na urządzeniach mobilnych, przez stronę internetową i na Smart TV. Firma udostępnia opcję multi provider, dzięki której kilku operatorów może połączyć się w grupy i niezależnie korzystać z jednego systemu zarządzania usługą co pozwala obniżyć koszty. Znacznie więcej na temat tego rozwiązania dowiecie się odwiedzając stoisko strategicznego sponsora, jakim jest IPTV, oraz w czasie prelekcji zatytułowanej: TVIP – IPTV/OTT Platforma dla operatorów, jaką wygłosi Artur Stefanowicz pierwszego dnia Zjazdu na Sali Wykładowej o godzinie 11.

 

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się na Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu, zrób to jak najszybciej. Poza możliwością spotkania z dostawcami, nabycia nowej wiedzy oraz zgłębienia ważnych dla każdego MiŚOT-a zagadnień będzie wiele atrakcji, jak np. wycieczka do jednego z najbezpieczniejszych DATA Center w Europie firmy Beyond, o kolejnych już wkrótce będziemy informować.