Jeden zjazd w dwóch hotelach

Czwarty Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu zapowiada się naprawdę ciekawie. To będzie wyjątkowe podsumowanie serii zjazdów. Z uwagi na bogactwo istotnych tematów do poruszenia, planowane rozrywki i wyjątkowe zainteresowanie uczestników i sponsorów, organizatorzy postanowili, że tym razem zjazd odbędzie się w dwóch hotelach. 

 

Rejestracja na czwarty Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu, który odbędzie się w dniach 29-30 listopada,  trwa od kilku tygodni i już widać, że zainteresowanie wydarzeniem jest duże. Wielu przedstawicieli lokalnych operatorów już kupiło wejściówki dające możliwość bezpośredniego spotkania z ekspertami i specjalistami oraz wysłuchania ich.

 

Poruszać będą tematy istotne dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Wyzwania rynku, zawiłości prawne, plany ekonomiczne w czasach szalejącej inflacji – to wszystko znajduje się w agendzie.  Obok wystąpień eksperckich odbędą się też panele i dyskusje samych przedstawicieli MiŚOT. Tak, by wszystkie ich pytania i wątpliwości miały szansę wybrzmieć i znalazły odpowiedź.

 

Obok bogactwa merytorycznego planowane jest też wiele rozrywek, pozwalających na integrację środowiska. I właśnie to nasycenie programu oraz spore zainteresowanie uczestników udziałem w Lokalnym Zjeździe MiŚOT w Poznaniu skłoniło organizatorów do podjęcia decyzji o umieszczeniu wydarzenia aż w dwóch hotelach. Będzie to wspominany już wcześniej Novotel, ale również Andersia.

 

Oba hotele są blisko siebie, co pozwala na swobodne przemieszczanie między nimi. Dzięki temu uczestnicy zyskają też więcej przestrzeni, w których będą realizowane poszczególne punkty programu. To oznacza jeszcze więcej spotkań merytorycznych i czasu na poruszenie ważnych tematów bez szkody dla części rozrywkowej i odwrotnie.

 

Ponadto dwa hotele to większa baza noclegowa dla uczestników i uczestniczek zjazdu. Czy trzeba dodawać coś więcej?

 

Poprzednie trzy edycje zjazdów odbyły się w Bukowinie Tatrzańskiej, Janowie Podlaskim i Kołobrzegu. W dwóch przypadkach wejściówek zabrakło na kilka tygodni przed wydarzeniem.

 

Dlatego nie czekaj i rejestruj się już dziś, by nie stracić swojej szansy na udział w czwartym Lokalnym Zjeździe MiŚOT w Poznaniu.

 

REJESTRACJA