Dzienniczek Ucznia, czyli konkurs MiŚOT Akademii na Konferencji KIKE

czestnicy zbliżającej się wielkimi krokami Konferencji KIKE mogą spodziewać się wielu atrakcji w czasie tego branżowego wydarzenia. Udział będzie można wziąć w ciekawych panelach, dyskusjach i spotkaniach. Specjalne atrakcje zostały zaplanowane również przez MiŚOT Akademię. Poza ogromem praktycznej i merytorycznej wiedzy przekazywanej w przystępny sposób będzie można wziąć udział w konkursie, w którym pula nagród wynosi blisko 13 tys. zł.

 

Do Konferencji KIKE, która odbędzie się w dniach 19-21 września coraz bliżej! Uczestnicy będą brać udział w spotkaniach, dyskusjach, panelach i oczywiście szkoleniach. W ramach MiŚOT Akademii poza niezwykle ciekawymi zajęciami przygotowany został konkurs, w którym pula nagród wynosi 4 × 3200 zł. Każdy z uczestników szkoleń w ramach MiŚOT Akademii ma szansę zostać Wzorowym Uczniem. Zasady są banalnie proste, ale nie o poziom trudności chodzi, a dodatkową korzyść i zabawę. W końcu to wiedza zdobywana w czasie warsztatów jest najważniejsza.

Dla wszystkich uczestników

Do zabawy mogą dołączyć wszyscy biorący udział w konferencji. Obok rejestracji głównego wydarzenia, znajdować się będzie specjalnie oznaczone miejsce, w którym będzie można otrzymać Dzienniczek Ucznia. Jest to niewielkich rozmiarów, choć bardzo ważna książeczka, w której słuchacze będą zbierać pieczątki zaświadczające o obecności na wykładach MiŚOT Akademii. Zachęcamy do tego, by być na wszystkich szkoleniach, jednak minimum, jakie wymagane będzie do uzyskania stopnia Wzorowego Ucznia, to uczestnictwo w czterech z siedmiu zaplanowanych zajęć.

By powalczyć o nagrodę, niezbędna będzie odpowiedź na dodatkowe pytanie, które znajdzie się na jednej ze stron Dzienniczka Ucznia. Treść tego zadania na razie pozostanie tajemnicą, wiadomo jednak, że będzie wymagało kreatywności. Wszystkich, którzy w dniach 19-21 września będą uczestniczyć w Konferencji KIKE w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi, Organizator zaprasza do udziału w zajęciach MiŚOT Akademii. Warto, gdyż  spośród wszystkich, spełniających kryteria konkursu, komisja wybierze czworo Wzorowych Uczniów, którzy otrzymają wyróżnienie w postaci pakietu nagród zawierającego:

  • konsultacje on-line prowadzone przez Adriannę Wardzałę z firmy „SUUR” z zakresu optymalizacji profilu na LinkedIn i wskazówki, jak nawiązywać relacje biznesowe na LinkedIn (wartość nagrody 700 zł),
  • dwugodzinny warsztat on-line prowadzony przez Piotra Pytel z firmy „Twoi Eksperci”, o tym, jak poukładać firmę w 12 krokach (wartość nagrody 1500 zł),
  • voucher na dowolne zakupy na sklep.misot.pl ufundowany przez Grupę MiŚOT (wartość nagrody 1000 zł).

W Dzienniczku Ucznia uczestnicy zabawy znajdą wszystkie niezbędne informacje o wykładach, prelegentach, konkursie, jak i samej MiŚOT Akademii.

Idea Akademii

Wrześniowy powrót do szkoły oraz konkurs to dobra okazja, by przypomnieć o idei MiŚOT Akademii, która jest wyjątkową przestrzenią do rozwoju, zarówno dla właścicieli firm telekomunikacyjnych, jak i ich pracowników. Podstawową wartością Akademii jest wspieranie małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych poprzez dostarczanie sprawdzonej i aktualnej wiedzy niezbędnej do codziennej pracy. Systematyczne edukowanie rozwija potencjał ludzi, a to przecież oni tworzą każdą firmę. Dzięki podnoszeniu kwalifikacji w coraz trudniejszym i bardziej konkurencyjnym środowisku możliwe jest odnoszenie sukcesów, budowanie silnej marki oraz bycie postrzeganym jako uznany pracodawcy na rynku pracy.

W bazie Akademii już teraz dostępnych jest ponad 40 szkoleń online, a będzie ich jeszcze więcej, gdyż cały czas trwają prace nad rozszerzeniem zestawu dostępnych kursów, a w ramach powrotu do szkół przygotowana została promocja, dzięki której dostęp do materiałów szkoleniowych jest teraz w najlepszych cenach.

Pakiet szkoleniowy dla pracownika to koszt jedynie 14,00 zł, natomiast pakiet szkoleniowy dla właściciela rozszerzony został o dodatkowe funkcje wspierające zarządzanie wiedzą pracowników (rankingi, raporty i analizy). Wiedza zawarta w Akademii dostępna jest teraz formie miesięcznej subskrypcji z myślą o jeszcze łatwiejszym dostępie do wiedzy każdego MiŚOT-a.