LOKALNE ZJAZDY MiŚOT

NA ZJAZD ZAPRASZAJĄ

WSPÓŁORGANIZATORZY

ZOBACZ JAK BYŁO

Zjazd MiŚOT Edycja Centrum/Zachód – Poznań
29 – 30 LISTOPADA 2022 r.

Przygotowania

Przygotowania

Przygotowania do zjazdu w samym sercu Poznania oznaczały wykopki, sianokosy, a także hydeparkowe spotkanie we własnym gronie.

Analizy i dyskusje

Analizy i dyskusje

Pierwszy dzień zaczął się wcześnie i poważnie. Ekonomiczna analiza rynku, prelekcje organizatorów, ogłoszenie kolejnej edycji konkursu TeleOdpowiedzialny, wystąpienia prawników, partnerów zjazdu oraz panele Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej były okazją do omówienia aktualnych problemów branży, a w szczególności nowych obowiązków sprawozdawczych operatorów.

 

Gala

Gala

Podczas wieczornej gali przekazano zaś wiele nagród i podziękowań, zaś towarzyszący jej występ był niezapomnianą atrakcją. Wiele się działo się także w kuluarach.

 

Dzień drugi

Dzień drugi

Drugi dzień zjazdu rozpoczęła prelekcja o wydajności osobistej menadżera, dużo miejsca poświęcono też prawom operatorów podczas kontroli oraz tworzonemu przez Grupę MiŚOT projektowi Polski Internet Rzeczy.

Mało? Na naszym Facebooku znajdziesz więcej:

Dzień 0

Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu

Dzień 1

Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu
Kliknij tutaj

Dzień 1 c.d.

Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu

Dzień 2

Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu

Mamy to na video:

O wydarzeniu szeroko pisały też media:

Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu – relacja

Czwarty z Lokalnych Zjazdów MiŚOT, tym razem odbywający się w Poznaniu, będzie podsumowaniem cyklu wydarzeń dedykowanych małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym. Przez trzy dni uczestnicy będą brać udział w merytorycznych dyskusjach, spotkaniach i szkoleniach. Nie zabraknie również dobrej zabawy. W tym miejscu, od poniedziałku, prowadzić będziemy relację na żywo z tego wydarzenia.

Podsumowanie roku na rynku telekomunikacyjnym. Trwa spotkanie małych i średnich operatorów

W Poznaniu trwa zjazd Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych (MiŚOT). Na najważniejszym w tym roku spotkaniu dla branży omawiane są między innymi kwestie współpracy, inwestycje oraz wyzwania, jakie stoją przed branżą. Warner Bros. Discovery jest patronem medialnym wydarzenia.

Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu: konkursy, wycieczki, stand-upy i gwiazdy rocka

Trwające przez trzy dni dyskusje, panele i rozmowy kuluarowe nie będą jedynymi atrakcjami czwartego Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu, który odbędzie się 28-30 listopada. Organizatorzy przygotowali wiele innych ciekawych propozycji – będą konkursy, wycieczki, koncerty i stand-upy.

Zobacz jak wyglądała agenda w Poznaniu:

Producent Zjazdów:

Kontakt dla Uczestników:

+48 780 118 730

Kontakt dla Partnerów:

+48 602 495 064