Zjazdy MiŚOT w sprawdzonej formule

Zaplanowane na listopad w Zakopanem i kwiecień w Janowie Podlaskim Zjazdy MiŚOT będą wydarzeniem branżowym dedykowanym małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym. Organizatorzy są konsekwentni – to będzie spotkanie dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, poświęcone sprawom środowiska, gdzie na luzie i bez cenzury uczestnicy podyskutują o problemach, z którymi się mierzą, oraz wyzwaniach dla branży.

Oba zjazdy w dniu zero rozpocznie kilkugodzinny Hyde Park. Debata bez udziału mediów, sponsorów, a przede wszystkim dużych operatorów zapewne znów rozpali emocje. W ogóle, podobnie jak w Bukowinie Tatrzańskiej, Janowie Podlaskim, Kołobrzegu, Poznaniu i Wiśle, w wydarzeniach nie przewiduje się udziału przedstawicieli dużych operatorów. Organizatorzy o to dbają. Dla nich dedykowane są inne konferencje branżowe.

Po emocjach Hyde Parku przyjdzie pora na Before Party. Na imprezie jak zwykle czeka nas wiele atrakcji, przy pełnej konsumpcji.

W pierwszym i drugim dniu zjazdów organizatorzy przygotowują dużą dawkę merytoryki w trzech salach. I tu pojawia się nowość: jedna z sal przez cały czas każdego ze zjazdów będzie dedykowana tylko na panele, dyskusje i wymianę doświadczeń małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Organizatorzy gwarantują, że osoby spoza środowiska nie będą miały wstępu.

Gdy okaże się, że dyskusję trzeba kontynuować poza salą, warto przenieść się do miśot-owej Meliny, gdzie będą serwowane ciekawe napoje i przekąski, a przede wszystkim znajdzie się sporo miejsca na długie miśot-owe dyskusje.

Wieczorem pierwszego dnia wszyscy spotkamy się na antyGali – imprezie bez garniturów, szpilek i stolików VIP. Za to z atrakcyjną rozrywką i regionalnymi potrawami.

Zjazdy MiŚOT od 2021 roku istotnie różnią się od innych konferencji w branży telekomunikacyjnej. To trzydniowe święta miśot-ów. Podobnie będzie w Zakopanem i Janowie Podlaskim.

Do 31 sierpnia obowiązują preferencyjne warunki zakupu wejściówek na zakopiański zjazd. Można je nabyć za 699 zł netto. Ta sama cena obowiązuje do 15 listopada dla chętnych na zjazd w Janowie Podlaskim. Zakup wejściówek na oba wydarzenia jest premiowany specjalnymi bonusami. Pozostali uczestnicy muszą zapłacić za udział znacznie więcej – 1999 zł.

Wejściówki można nabyć na stronie zjazdowej: https://misot.pl/zjazdy/