Zjazd MiŚOT w Poznaniu – do końca sierpnia najniższe ceny

Pod koniec listopada odbędzie się czwarty z Lokalnych Zjazdów MiŚOT. Tym razem w Poznaniu. Warto już teraz zarejestrować się i zapewnić sobie na nim miejsce. Tym bardziej, że tylko do końca sierpnia obowiązują najniższe ceny.

 

W dniach 29-30 listopada w Poznaniu spotkają się mali i średni operatorzy, eksperci branżowi i przedstawiciele firm pracujących na rzecz sektora telekomunikacyjnego. Organizacja Lokalnych Zjazdów MiŚOT w różnych częściach Polski pozwala pojawiać się na nich tym, którzy nie wybraliby się na wydarzenie organizowane dalej lub na jedno, ogólnopolskie w centrum kraju. Ten sposób się sprawdza, bo do tej pory w sumie na trzech zjazdach pojawiło się ponad 1000 przedstawicieli MiŚOT-ów.

 

W trakcie Czwartego Lokalnego Zjazdu MiŚOT tradycyjnie zostanie przedstawiona działalności Grupy MiŚOT, Fundacji Nasza Wizja i Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej. Zaprezentowane będą również informacje o wyzwaniach rynkowych, prawnych, ekonomicznych, jakie stają przed małymi i średnimi operatorami telekomunikacyjnymi wraz ze sposobami, jak sobie z tym radzić.

 

Organizatorzy zapewnią agendę bogatą w kwestie merytoryczne, aktualne tematy i sposoby dla lokalnych operatorów na świadczenie jeszcze lepszych usług. Ale zjazd to nie tylko spora dawka wiedzy, ale również rozrywka, by po ciężkim dniu trochę się zrelaksować.

 

Dlatego nie może Cię tam zabraknąć!

 

Tylko do końca sierpnia możesz skorzystać z najlepszych cen. Zarejestruj się już dziś.