Zabierz najbliższych na Lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu

14 i 15 czerwca spotykamy się na północnym Lokalnym Zjeździe MiŚOT w hotelu Aquarius w Kołobrzegu. Każdy, kto przyjedzie dzień przed wydarzeniem na Before Party, a dodatkowo zostanie potem przez kilka dni nad morzem, ma szansę na wspaniały czerwcowy długi weekend w nadbałtyckim kurorcie. Organizatorzy szykują nie tylko bogaty program merytoryczny, ale również atrakcyjną ofertę dla całych rodzin.

 

Na stronie https://misot.pl/zjazdy/ ruszyła rejestracja na Edycję “Północ” Lokalnych Zjazdów MiŚOT. Organizatorami są Grupa MiŚOT, KIKE i Fundacja Nasza Wizja.

 

Nadal żywe są wspomnienia z Podhala. W listopadzie 2021 roku odbyła się pierwsza część cyklu – operatorzy z południa Polski spotkali się w Bukowinie Tatrzańskiej. Na 24-25 marca zaplanowano drugie z serii wydarzenie w Janowie Podlaskim (są jeszcze wolne miejsca – warto zapisać się). Czekamy jeszcze na ogłoszenie terminu i lokalizacji Edycji “Zachód”.

 

Zjazdy odbywają się w czterech lokalizacjach, gdyż organizatorzy chcą dotrzeć do jak największej liczby operatorów, zależy im również, by uczestnicy nie musieli daleko podróżować. Istotne są również względy bezpieczeństwa zdrowotnego – przygotowanie wydarzeń dla mniejszej liczby uczestników pozwala na dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawa.

 

Imprezy branżowe małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych zawsze słynęły ze wspaniałej atmosfery. Uczestnicy spotykają się na nich głównie we własnych branżowym gronie, jest czas na długie rozmowy z kolegami, wymianę doświadczeń, spotkania z ekspertami, wartościowe prelekcje i panele, a przede wszystkim dobrą zabawę. Głównym celem czterech zjazdów w 2021 i 2022 roku jest uczynienie kolejnego kroku w udostępnieniu operatorom akcji MiŚOT SA. Uczestnicy paneli i wykładów w Kołobrzegu dowiedzą się również o zmianach na rynku telekomunikacyjnym, nowych regulacjach, trendach, o tym, co dzieje się w organizacjach branżowych, a przede wszystkim o rozwoju projektów dla MiŚOT-ów.

 

Zjazd jest dedykowany MiŚOT-om z północnych województw, jednak z racji bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Kołobrzegu będą rejestrować się również operatorzy z innych części Polski.

 

– Ci, którzy byli w Bukowinie Tatrzańskiej, zapewne wspominają atrakcje, które dla nich przygotowaliśmy. Nad morzem będzie jeszcze ciekawiej. Podczas trwania części zjazdowej zaprosimy dzieci i członków rodzin, którzy nie uczestniczą w panelach i wykładach, do skorzystania z atrakcji. Będzie też czas na wspólną zabawę. Warto przekonać się o tym osobiście i zaprosić przyjaciół z branży – zachęca Ania Pycia, współorganizatorka wydarzenia odpowiedzialna m.in. za animacje.

 

Sprawdź kto jedzie w grupie drMiŚOT.