W Janowie mamy komplet, zapraszamy do Kołobrzegu

Wyprzedały się wszystkie wejściówki na drugi Lokalny Zjazd MiŚOT w Janowie Podlaskim (28 – 29 kwietnia). Zapraszamy chętnych na trzecią edycję wydarzenia, która odbędzie się 14 – 15 czerwca w Kołobrzegu. MiŚOT-y z EPID-em do połowy kwietnia mogą korzystać z najlepszych cen.

Z końcem marca zakończyła się rejestracja na zjazd w Janowie Podlaskim. Sprzedaliśmy wszystkie dostępne wejściówki. Pod koniec kwietnia operatorzy ze wschodniej Polski będą mogli spotkać się na branżowym wydarzeniu pełnym merytoryki, ale przede wszystkim dobrej atmosfery. Będzie okazja do wymiany doświadczeń, debat z ekspertami, ale również spotkań w miłej atmosferze.

Ponieważ po zamknięciu zapisów na zjazd w Janowie Podlaskim nadal zgłaszali się chętni na zakup wejściówek, podjęliśmy decyzję, że do 15 kwietnia utrzymamy ceny z pierwszego progu na trzecią edycję w Kołobrzegu, ale jedynie dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych posiadających EPID.

MiŚOT-y, czas zatem na szybką rejestrację w Kołobrzegu – https://misot.pl/zjazdy/  Będzie wiele atrakcji, również dla rodzin, gdyż trzeci Lokalny Zjazd MiŚOT odbędzie się w takiej formule. W kwietniu zostanie ogłoszona szczegółowa agenda czerwcowego wydarzenia. Uczestnicy mogą liczyć na kontynuację paneli i wykładów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem w Bukowinie Tatrzańskiej i zaplanowanych w Janowie Podlaskim.