Pakiet socjalny dla MiŚOT

Benefity pozapłacowe nie są dostępne tylko dla wybranych pracowników wielkich firm. W sklepie MiŚOT, w dziale MiŚOT-owe zakupy grupowe, znajduje się kategoria sport, opieka medyczna oraz ubezpieczenia grupowe. Warto tam zajrzeć!

W udostępnionym dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych dedykowanym sklepie internetowym posiadacze EPID mogą korzystnie kupić dużo więcej, niż tylko sprzęt.

Zwracamy dziś uwagę naszych Czytelników na kategorię sport. W tym właśnie miejscu uruchomiona została możliwość dołączenia przez pracowników MiŚÓT do zakupu grupowego najbardziej popularnego programu sportowego na rynku, czyli pakietu MultiSport w ramach współpracy z Benefit Systems SA. W grupie siła — do uruchomienia programu niezbędne jest 230 zgłoszeń.

Sport dla każdego

Sport to zdrowie, a benefit w postaci karty umożliwiającej dostęp do blisko 4500 obiektów sportowych (takich jak: siłownie, kluby fitness, baseny i aquaparki z niezwykle bogatą ofertą zajęć indywidualnych i grupowych) jest jednym z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Karty MultiSport stały się standardem oczekiwanym przez pracowników obecnych oraz potencjalnych. Zwiększają lojalność pracowników względem firmy oraz podnoszą atrakcyjność pracodawcy na rynku pracy, wysyłając czytelny sygnał firmy jako, takiej, która dba o pracowników. Zadowolony i doceniony pracownik mniej będzie rozglądał się za inną pracą, jednocześnie podniesie wydajność oraz zwiększą się jego chęci do pracy.

Karta benefitowa od Grupy MiŚOT pozwala zminimalizować obciążenie finansowe dla budżetu firmy, jakim jest podwyższenie pensji. Już teraz do dyspozycji małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych oddajemy 3 rodzaje kart, z zobowiązaniem miesięcznym (umowa na okres jednego roku). Wierzymy w naszą siłę, jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do najlepszego sklepu pod adresem: sklep.misot.pl lub kontaktu się z MiŚOT-owym działem handlowym.

Zdrowiej i bezpieczniej z MiŚOT

Zakładka opieka medyczna to kolejna pozycja przygotowana z myślą o zdrowiu. Jest to specjalnie przygotowany we współpracy z Luxmed pakiet indywidualny lub rodzinny, dzięki któremu osoby objęte programem zyskują dostęp do rozszerzonej opieki medycznej, w skład której wchodzą nielimitowane wizyty i konsultacje u wybranych lekarzy specjalistów oraz dostęp do szerokiej profilaktyki, badań laboratoryjnych i diagnostycznych, testów alergicznych oraz wizyt domowych.

Osoby objęte programem zyskują gwarantowany dostęp do specjalistów, konsultacje online oraz telefoniczną pomoc medyczną 24 h. Wybierając pakiet medyczny, wymagana jest roczna deklaracja, po tym czasie możliwe jest odstąpienie od umowy. Pakiet medyczny jest już dostępny w najlepszym sklepie.

Ubezpieczenie grupowe to kolejna pozycja, jaką mogą wybrać mali i średni operatorzy telekomunikacyjni na platformie sklep.misot.pl. Tak jak w przypadku wyżej wymienionych produktów, tak i w przypadku ubezpieczenia grupowego płatność jest miesięczna, a deklaracja roczna. Najważniejsze jest jednak to, że szeroki zakres ubezpieczenia daje pewność, że w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych osoby ubezpieczone oraz ich bliscy otrzymają wsparcie finansowe. Szczegóły ubezpieczenia znajdują się na stronie sklep.misot.pl.

Wymienione propozycje to oczywiście doskonałe benefity pozapłacowe. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy pracodawcy pokrywają tylko część kosztów lub w całości przenoszą je na pracownika. Wielu może być zainteresowanych, ze względu na to, że indywidualnie nie ma możliwości, by uzyskać dostęp do benefitów w tak korzystnych cenach lub taki dostęp jest niemożliwy.