Nowa rzeczywistość, czyli agenda Zjazdu MiŚOT

Nie wiadomo jeszcze, jak zmieni się nasza rzeczywistość polityczna i gospodarcza po wyborach, z pewnością jednak będzie o czym dyskutować. Temu, jak cała branża telekomunikacyjna, a w szczególności mali i średni operatorzy, mają się w niej odnaleźć, poświęcony będzie jeden z paneli dyskusyjnych na Zjeździe MiŚOT w Zakopanem. Co jeszcze znajdziemy w agendzie wydarzenia?

Pierwsze szkolenia MiŚOT Akademii oraz MiŚOT-owy Hyde Park odbędą się już w poniedziałek (13. listopada), czyli przed oficjalnym rozpoczęciem zjazdu. Zamknięte rozmowy w gronie małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych o tym, co aktualnie dręczy operatorów, cieszą się dużą popularnością wśród uczestników i nierzadko wynikają z nich później konkretne inicjatywy. Integracyjny charakter Before Party (tym razem pod hasłem na luzie i po góralsku) to także okazja dla poważnych kuluarowych rozmów biznesowych.

Pierwszy oficjalny dzień zjazdu, czyli wtorek (14. listopada), rozpocznie się o 10. panel dyskusyjny z przedstawicielami organizacji branżowych Nadeszła nowa rzeczywistość. I jak ma znaleźć się w niej branża telekomunikacyjna oraz mali i średni operatorzy? z pewnością odpowie na wiele aktualnych pytań. W dalszej części dnia Krzysztof Czuszek, Adam Kossowski, Sebastian Kachel i Ilona Malik opowiedzą o tym, jak operatorzy stają się akcjonariuszami MiŚOT SA i dlaczego warto być akcjonariuszem. Kolejny ciekawy panel dyskusyjny dotyczyć będzie zapełnianie białych plam w programach KPO i FERC.

W dalszej części dnia Maciej Linscheid i Marcin Zemła z Projektu MdS zadadzą uczestnikom kolejne ważne pytanie: Czy stać Cię na ignorowanie bezpieczeństwa firmy i Twoich klientów? Tematy związane z cyberbezpieczeństwem regularnie pojawiają się na Zjazdach MiŚOT, ale zdaniem ekspertów i praktyków wciąż jest w tym zakresie bardzo dużo do zrozumienia i to już na etapie edukacji menedżerów i właścicieli firm.

Drugiego dnia zjazdu polecamy zaś prelekcje dotyczące promocji i marketingu. O tym, że PR jest tańszy i jak uniknąć kosztownych wydatków na reklamę opowie Paweł Gniadek, zaś Aleksandra Czerech przedstawi prelekcję o promocji i reklamie w praktyce lokalnych operatorów.

14 i 15 listopada Grupa MiŚOT zaprasza też na panele i wykłady dotyczące telewizji, telefonii dla i od MiŚOT-ów, projektu Lokalni, konsolidacji, sukcesji oraz szczegółów technicznych związanych z LoRaWAN. Czeka nas też konkurs zjazdowy z atrakcyjnymi nagrodami. Przez cały czas będzie też działać Melina, czyli miejsce spotkań i kuluarowych rozmów przy rzemieślniczym piwie i lokalnych smakołykach.

Aktualna agenda zjazdu na stronie: misot.pl/zjazdy