MiŚOT-y spotkają się w Zakopanem i Janowie Podlaskim

Ruszyły zapisy na kolejne Zjazdy MiŚOT. Organizatorzy zapraszają w listopadzie tego roku do Zakopanego, a w kwietniu 2024 roku do Janowa Podlaskiego. Do końca czerwca obowiązują najniższe ceny. Zjazdy MiŚOT to kultowe wydarzenia w branży telekomunikacyjnej dedykowane małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym. 

Wszyscy wspominamy odbywające się od 2021 roku bardzo udane spotkania w Bukowinie Tatrzańskiej, Janowie Podlaskim, Kołobrzegu, Poznaniu i tegoroczne w Wiśle. Łącznie wzięło w nich udział kilka tysięcy osób. Niektórzy przyjeżdżają na każde – ze względu na program i atmosferę.

– Bogata merytoryka, znakomita atmosfera, branżowe towarzystwo – to przepis na sukces naszego wydarzenia – zachęcają organizatorzy.

Jesienny Zjazd MiŚOT zostanie zorganizowany od 13 do 15 listopada w zakopiańskim hotelu Nosalowy Dwór. To będą trzy dni paneli, wykładów, dyskusji i spotkań. Nie zabraknie też znakomitej rozrywki. W kolejnych tygodniach będą pojawiać się szczegółowe informacje dotyczące programu i zaproszonych artystów.

W 2024 roku, tuż po świętach, od 10 do 12 kwietnia mali i średni operatorzy telekomunikacyjni zawitają do zamku w Janowie Podlaskim. W 2022 roku odbył się tam jeden ze zjazdów. Obiekt tak podobał się uczestnikom, że organizatorzy postanowili ponownie zaprosić tam zjazdowiczów.

– We wschodniej Polsce działa wielu operatorów. Prosili, aby znów pojawić się na ich terenie. To ciekawa lokalizacja również dla gości z innych części kraju. Janów po prostu trzeba zobaczyć – zachęca Krzysztof Fujarski, prezes należącej do Grupy MiŚOT spółki Projekt MdM, która jest producentem zjazdów.

Mimo ciągle wysokiej inflacji, ceny na oba wydarzenia się bardzo atrakcyjne. Operatorzy, którzy zdecydują się na udział do 30 czerwca, płacą za wejściówkę 599 zł. Potem będą już obowiązywały trochę wyższe ceny, ale nadal konkurencyjne w stosunku do innych wydarzeń branżowych.

Chętni na przyjazd do Zakopanego zapłacą: 699 zł – do 31 sierpnia, 799 zł – do 31 października, a w listopadzie, jeśli oczywiście będą jeszcze wejściówki, 899 zł. Ceny dla pozostałych uczestników są wyższe: 1999 zł – w przypadku rejestracji do 31 sierpnia, 2499 zł – do 31 października i 2999 zł w listopadzie.

Operatorzy uczestniczący w Zjeździe MiŚOT w Janowie zapłacą: 599 zł – do 30 czerwca, 699 zł – do 15 listopada, 799 zł – do końca lutego 2024 r., 899 zł – do kwietnia 2024 roku. Zaś pozostali muszą wyłożyć: do 15 listopada – 1999 zł, do końca lutego 2024 roku – 2499 zł, do kwietnia 2024 roku – 2999 zł.

Drugi w 2024 roku Zjazd MiŚOT zostanie zorganizowany w północno-zachodniej Polsce.

Nie może Was zabraknąć w Zakopanem i Janowie Podlaskim!

Strona zjazdów i rejestracja: https://misot.pl/zjazdy/