Lokalny Zjazd MiŚOT z ciekawym programem dla małych i średnich operatorów

Trwa rejestracja na wiosenny Lokalny Zjazd MiŚOT w Wiśle (27 – 29 marca). Wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, dla których organizatorzy przygotowali wiele atrakcji – zarówno merytorycznych, jak i rozrywkowych.

Od początku lutego na stronie zjazdowej dostępna jest agenda wydarzenia. Plan wydarzeń, wystąpień i paneli jest ciągle “żywy” – z dnia na dzień przybywa w nim nowych pozycji.

Lokalny Zjazd MiŚOT, jak sama nazwa wskazuje, jest wydarzeniem dedykowanym małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym. Podczas spotkania w Wiśle będę oni omawiać tematykę związaną z problemami i wyzwaniami dotyczącymi tej części rynku, którą zajmują. Tradycyjnie pojawi się sporo tematów związanych z praktykami stosowanymi wobec nich przez dużych i popularnych operatorów telekomunikacyjnych. Organizatorzy gwarantują warunki, nie zawsze dostępne na innych wydarzeniach branżowych, pozwalające na swobodną dyskusję również na te tematy.

Sporo emocji rozpali problematyka związana z PKE, sprawozdawczością, która coraz bardziej dotyka branżę, a zwłaszcza ostatnim wyzwaniem, przed którym stanęli operatorzy, czyli PIT. Ciekawie zapowiada się blok energetyczny, podczas którego eksperci powiedzą nam, czy zabraknie energii i czy już zawsze będzie ona bardzo droga. Również przedstawiciele projektu Polski Internet Rzeczy przygotowali ciekawy pakiet prelekcji, w tym między innymi prezentacje praktyków – przedstawicieli służb ratunkowych oraz samorządowców z Czech, którzy korzystają z nowoczesnych rozwiązań. Agenda zjazdów silna jest również zagadnieniami prawnymi. I tym razem ich nie zabraknie, będzie o tym, jak rozwiązywać konflikty właścicielskie w firmach, o uprawnieniach członków organów w spółce, o samowoli budowlanej i o pracy z projektantem.

Wielu z uczestników czekać będzie na – jak zawsze zaskakującą – prezentację projektów Grupy MiŚOT. I tym razem będzie ciekawie – organizatorzy zapowiadają premierą co najmniej kilku produktów, które mogą okazać się hitem dla branży.

Aby zapewnić komfort i swobodę dyskusji MiŚOT-ów, część debat i warsztatów dedykowana jest jedynie MiŚOT-om – tak będzie w przypadku poniedziałkowego Hyde Parku, szkolenia poświęconego nabywaniu  przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego w procesach konsolidacyjnych oraz w bloku poświęconym MdO.

Zapraszamy do rejestracji.