Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu – do końca października taniej

Czwarty Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu zapowiada się naprawdę interesująco. Będzie to nie tylko spotkanie przedstawicieli branży ze specjalistami i ekspertami w dziedzinach, które pozwolą rozwijać małe i średnie firmy telekomunikacyjne. To także wyjątkowe podsumowanie serii zjazdów.  Rejestrując się na poznańskie wydarzenie do końca października możemy skorzystać z niższej ceny.

 

Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu odbędzie się w dniach 29-30 listopada.

 

Warto być już w dniu zero – 28 listopada, gdyż wtedy odbędzie się dyskusja w ramach „ISP Forum na żywo, czyli… MiŚOT-owy Hyde Park. Co dziś dręczy operatora?”. Przedstawiciele MiŚOT-ów będą mogli przedyskutować jeszcze przed panelami i spotkaniami oficjalnymi, w bardziej prywatnej atmosferze, jakie mają problemy i wspólnie szukać dla nich rozwiązań.

 

Od 10:00 29 listopada rozpoczną się wystąpienia specjalistów dotyczące bardzo rozległych tematów branży telekomunikacyjnej.
Dowiemy się  „Co nas czeka w gospodarce w 2023 roku?” i czy trzeba się nadchodzącego roku bać? Poznamy kompleksowe usługi i produkty dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, oferowane przez Grupę MiŚOT oraz dowiemy się o kolejnych krokach w udostępnieniu akcji MiŚOT S.A.

 

W obszernym bloku KIKE wystąpi z prezentacją raportów Izby oraz założeń naboru KPO/FERC na 2023 rok. Będzie też można dowiedzieć się, jak zapewnić cyberbezpieczeństwo sobie i swoim klientom.

 

Organizatorzy zaproponowali dyskusje praktyczne pozwalające operatorom na lepsze dostosowanie swojej oferty do potrzeb klientów i znalezienie rozwiązań, które pozwolą świadczyć jeszcze lepsze usługi.

 

Dlatego warto pojawić się na Lokalnym Zjeździe MiŚOT w Poznaniu i podjąć decyzję już teraz. Do końca października wejściówki dla MiŚOT oferowane są w niższej cenie. To 599 zł za osobę.

 

Oczywiście także później będzie można podjąć decyzję o udziale w zjeździe. Ale w listopadzie koszt wejściówki będzie już wynosił 799 zł za osobę.

 

Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś: https://misot.pl/zjazdy/#REJPOZ