Lokalny Zjazd MiŚOT w Janowie Podlaskim przełożony

Zdecydowaliśmy o zmianie terminu Lokalnego Zjazdu  MiŚOT w Janowie Podlaskim. Ze względu na wielkie zaangażowanie hotelu w pomoc dla dzieci z ukraińskich domów dziecka oraz sytuację za wschodnią granicą i wynikającą z niej troskę o  bezpieczeństwo uczestników postanowiliśmy przełożyć nasze branżowe spotkanie na 28-29 kwietnia. Zastrzegamy, że w przypadku braku optymalnych warunków do organizacji naszego wydarzenia termin ten może ulec zmianie.

 

Nie była to łatwa decyzja. Mimo że praktycznie zakończyliśmy przygotowania do wydarzenia, na które zarejestrowało się bardzo wielu MiŚOT-ów ze wschodniej Polski (za co serdecznie dziękujemy!), to jednak uznaliśmy, że póki co nie pora na branżowe spotkanie i zabawę. Spotkamy się w pierwszym możliwym terminie, gdy będzie spokojniej – mamy nadzieję, że uda się to już pod koniec kwietnia. O szczegółach będziemy Was informować na stronie Zjazdu (https://misot.pl/zjazdy/).

 

MiŚOT-y, dziękujemy Wam za wielkie serca i zaangażowanie. Środowisko operatorskie praktycznie zaraz po wybuchu wojny aktywnie włączyło się w pomoc dla Ukrainy. Odpowiedzieliście m.in. na nasz apel o wsparcie akcji “MiŚOT dla Ukrainy” (https://isportal.pl/misot-y-dla-ukrainy/). Również chętnie przekazujecie sprzęt dla operatorów ze wschodu, którzy robią wszystko, by utrzymać dostęp do internetu w Ukrainie. Jeśli chcecie dalej pomagać, wskażcie obszary, w których jest to możliwe:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRSvJIsHublJeVcciKXmV2UdmUBO9k4YOqHxkauuSgmkUIIQ/viewform

 

Aby zrekompensować Wam zmianę terminu Zjazdu i przekazać informacje, na które czekacie, jeszcze w marcu, w ramach befora merytorycznego, zaprosimy Was online na panel poświęcony bezpieczeństwu i cyberbezpieczeństwu. Link do wydarzenia wyślemy do wszystkich zarejestrowanych uczestników Zjazdu w Janowie Podlaskim oraz do członków facebookowej grupy drMiŚOT. Podczas transmisji nasi eksperci omówią tematy, którymi żyje dziś cała branża.

 

Informujemy, że na podjęcie decyzji o zmianie terminu Zjazdu miał wpływ m.in. fakt, że pracownicy i właściciele Zamku w Janowie Podlaskim (miejsce Zjazdu) włączyli się w akcję pomocy dla Ukrainy i od wielu dni goszczą dzieci z domów dziecka zza wschodniej granicy. Za kilka dni wybieramy się do Janowa Podlaskiego, by przekazać im upominki od uczestników, sponsorów i organizatorów Lokalnego Zjazdu MiŚOT.

 

W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.