Ciekawy program, konkursy i znakomita atmosfera

Za dwa miesiące czeka nas branżowe podsumowanie roku dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Od 13 do 15 listopada w Zakopanem odbędzie się ogólnopolski Zjazd MiŚOT. Warto już teraz zamówić wejściówkę i skorzystać z atrakcji przedzjazdowych.

Agendą silni

Zjazdy MiŚOT słyną ze znakomitej atmosfery, ale również z bardzo atrakcyjnej merytoryki. Podkreślali to w ankietach uczestnicy poprzednich edycji. Tak będzie i w listopadzie w Zakopanem. Szczegółowy plan zostanie zaprezentowany jeszcze we wrześniu, ale już możemy pokazać część informacji.

Podczas wydarzenia przez trzy dni uczestnicy będą mogli korzystać ze szkoleń, wykładów i paneli, w tym przez dwa dni aż na trzech salach równolegle. Jedna będzie dedykowana tylko MiŚOT-om. 13 listopada po szkoleniu ruszymy cieszącym się zawsze znakomitą frekwencją MiŚOT-owym Hyde Parkiem. 14 i 15 listopada zaprosimy na panele i wykłady dotyczące inwestycji w branży, telewizji i telefonii dla (od) MiŚOT-ów, projektu Lokalni, akcji MiŚOT, sukcesji i szczegółów technicznych związanych z LoRaWAN. Czeka nas sporo niespodzianek merytorycznych, które sukcesywnie będziemy prezentować.  Będzie też konkurs zjazdowy z atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs przedzjazdowy dla zarejestrowanych

Nie czekając na zjazd przygotowaliśmy pierwszy konkurs. Jeśli jesteście już zarejestrowani na jesienny Zjazd MiŚOT w Zakopanem, weźcie udział w naszej zabawie i wygrajcie dodatkową wejściówkę.

Zasady są bardzo proste:
→ pobierzcie zjazdową aplikację MiŚOT
na iOS
na Android

→ zalogujcie się, odszukajcie ankietę i odpowiedzcie na pięć prostych pytań.

Pierwszy konkurs potrwa od 4 do 15 września. Organizatorzy przewidzieli kolejne co dwa tygodnie, więc nie należy zwlekać z rejestracją.

Sponsorem nagrody jest Projekt MdM.

Rejestracja na zjazd misot.pl/zjazdy