BIZNES24 pierwszym kanałem telewizyjnym w ofercie dystrybucyjnej MiŚOT

Projekt IdM, czyli IPTV dla MiŚOT, w ramach którego mali i średni operatorzy telekomunikacyjni będą mogli korzystać z rozwiązania telewizyjnego, doczekał się premiery na wiosennym Lokalnym Zjeździe MiŚOT w Wiśle.

W ramach technicznej dystrybucji strumieni telewizyjnych platformy IdM należącej do Grupy MiŚOT, został uruchomiony pierwszy kanał telewizyjny: BIZNES24.

Świadczenie usługi dostępu do kanałów telewizyjnych dla wielu małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych jest obecnie sporym problemem. Grupa MiŚOT pracuje nad rozwiązaniem, które sprawi, że na korzystnych warunkach, w prosty sposób i bez dużych inwestycji MiŚOT-y będą mogły świadczyć tę usługę klientom na partnerskich i godnych zasadach.

BIZNES24 to jedyna w Polsce telewizja biznesowa nadająca wielogodzinne pasmo na żywo, zajmująca się gospodarką i ekonomią. Założona została przez Romana Młodkowskiego, który wcześniej był związany z TVN CNBC.

W ramach Technicznej Dystrybucji Strumieni Telewizyjnych kanałów TV platformy IdM stację BIZNES24 można odebrać w jednym z trzech węzłów wymiany ruchu EPIX w Katowicach, Warszawie oraz Poznaniu.

Zespół pracujący nad rozwojem projektu pod kierownictwem Pawła Białasa zapowiada, że wkrótce uruchomione zostaną kolejne kanały. Zainteresowani szczegółami projektu mogą dowiedzieć się więcej kierując zapytania na adres: [email protected]

Spółka IdM (IPTV dla MiŚOT) została powołana do życia w sierpniu 2022 roku, specjalnie po to, by dostarczyć nowoczesne i proste rozwiązanie telewizyjne dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Spółka ta wchodzi w skład Grupy MiŚOT działającej na wyżej wymienionych wyżej podmiotów gospodarczych. Kapitałem spółki niewątpliwie jest doświadczony zespół, który wielokrotnie udowodnił, że nawet najbardziej śmiałe projekty są możliwe do zrealizowania.