Dzienniczek Ucznia

MiŚOT Akademia zaprasza wszystkich uczestników Konferencji KIKE, która odbędzie się w dniach 19-21 września w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi, do udziału w konkursie.

 

Pula nagród to blisko 13000 zł. W konkursie zostanie wyróżnionych czterech Wzorowych Uczniów, dla każdego został przygotowany voucher o wartości 3200 zł na dalszy rozwój oraz zakupy na sklep.misot.pl.

Zasady konkursu

Do zabawy mogą dołączyć wszyscy biorący udział w konferencji. Obok rejestracji głównego wydarzenia, znajdować się będzie specjalnie oznaczone miejsce, w którym będzie można otrzymać Dzienniczek Ucznia. Jest to niewielkich rozmiarów, choć bardzo ważna książeczka, w której słuchacze będą zbierać pieczątki zaświadczające o obecności na wykładach MiŚOT Akademii. Zachęcamy do tego, by być na wszystkich szkoleniach, jednak minimum, jakie wymagane będzie do uzyskania stopnia Wzorowego Ucznia, to uczestnictwo w czterech z siedmiu zaplanowanych zajęć.

By powalczyć o nagrodę, niezbędna będzie odpowiedź na dodatkowe pytanie, które znajdzie się na jednej ze stron Dzienniczka Ucznia. Treść tego zadania na razie pozostanie tajemnicą, wiadomo jednak, że będzie wymagało kreatywności. 

 

Wszystkich uczestników Konferencji KIKE zapraszamy do udziału w zajęciach MiŚOT Akademii. Spośród słuchaczy spełniających kryteria konkursu komisja wybierze czworo Wzorowych Uczniów, którzy otrzymają wyróżnienie w postaci pakietu nagród zawierającego:

  • konsultacje on-line prowadzone przez Adriannę Wardzałę z firmy „SUUR” z zakresu optymalizacji profilu na LinkedIn i wskazówki, jak nawiązywać relacje biznesowe na LinkedIn (wartość nagrody 700 zł),
  • dwugodzinny warsztat on-line prowadzony przez Piotra Pytel z firmy „Twoi Eksperci”, o tym, jak poukładać firmę w 12 krokach (wartość nagrody 1500 zł),
  • voucher na dowolne zakupy na sklep.misot.pl ufundowany przez Grupę MiŚOT (wartość nagrody 1000 zł).

 

W Dzienniczku Ucznia uczestnicy zabawy znajdą wszystkie niezbędne informacje o wykładach, prelegentach, konkursie, jak i samej MiŚOT Akademii.

Nasi wykładowcy

ADRIANNA WARDZAŁA

Ekspert ds. nowoczesnego marketingu B2B i sprzedaży. Specjalizuje się w budowaniu silnych przywódców oraz marek z wykorzystaniem nowych mediów. Tworzy strategie marketingowe opierające się m.in. na komunikacji, zaangażowaniu czy tworzeniu społeczności. Obecnie prowadzi własną agencję oraz dzieli się wiedzą na szkoleniach i blogu: www.adriannawardzala.pl

PIOTR PYTEL

Swoim doświadczeniem i dociekliwością pomaga przedsiębiorcom zmienić sposób myślenia, dzięki czemu rozwijają skrzydła i własny biznes. Zamiast pokazywać, jak planować, uczy myśleć strategicznie. Widzi różnicę między zarządzaniem a przywództwem, co z sukcesem przekazuje licznym kursantom. W swojej karierze przeszkolił ponad 6 tysięcy osób.

MARCIN OROCZ

Z dumą mówimy o nim nasz hartownik. Rewolucjonista, który udowadnia, że sukces tkwi w wykorzystaniu danych. Wyzwala w ludziach ukryty potencjał. Optymalizuje procesy biznesowe, wykorzystuje zwinne metodyki do uwalniania potencjału nowoczesnych technologii. Z sukcesem tworzy odpowiedzialne zespoły. Kreuje projekty szkoleniowe, dzięki którym uczestnicy budują procesy i produkty przynoszące zyski. Mentor, który wnosi moc pozytywnej energii do pracy.

Plan zajęć

1

19.09.2022 / 12.00-15.00 / Sala 1

SKUTECZNA KOMUNIKACJA, CZYLI JAK ZAANGAŻOWAĆ PRACOWNIKÓW, ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES

Wykładowca: Adrianna Wardzała

2

10.09.2022 / 10.30-12.00 / Sala MiŚOT

ZARZĄDZANIE ZMIANĄ

Wykładowca: Piotr Pytel

3

20.09.2022 / 16.30-17.00 / Sala MiŚOT

HOT SEAT: ZMIANA WIZERUNKU MARKI NA PRZYKŁADZIE SYRION

Prowadząca Adrianna Wardzała, Syrion: Noemi Zuber, Jacek Lorkiewicz

4

20.09.2022 / 17.00-18.00 / Sala MiŚOT

KOMUNIKACJA W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. JAK SOBIE RADZIĆ Z HEJTEM? JAK SPRAWIĆ, BY KLIENCI NAS ZAUWAŻYLI? BŁĘDY, JAKICH LEPIEJ NIE POPEŁNIAĆ? CO ZROBIĆ, ABY BYĆ WYSOKO W GOOGLE? CO MIERZYĆ W INTERNECIE?

Wykładowca: Adrianna Wardzała

5

21.09.2022 / 10.00-11.00 / Sala MiŚOT

OBRONA CENY – SZKOLENIE

Wykładowca: Marcin Orocz

6

21.09.2022 / 11.00-12.00 / Sala MiŚOT

REKRUTACJA I UTRZYMANIE TALENTÓW W ORGANIZACJI: JAK TO ZROBIĆ W 2022! (EMPLOYEE EXPERIENCE) – SZKOLENIE

Wykładowca: Adrianna Wardzała

7

21.09.2022 / 12.00-13.00 / Sala MiŚOT

SZCZĘŚLIWY PRACOWNIK WIZYTÓWKĄ TWOJEJ FIRMY – SZKOLENIE

Wykładowca: Marcin Orocz

+48 506850566

MiŚOT Akademia
ul. Józefczaka 29/40
41-902 Bytom

Plan zajęć

19.09.2022 / 12.00-15.00 / Sala 1
SKUTECZNA KOMUNIKACJA, CZYLI JAK ZAANGAŻOWAĆ PRACOWNIKÓW, ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES
Wykładowca: Adrianna Wardzała

MiŚOT Akademia to wyjątkowa przestrzeń do rozwoju, zarówno dla właścicieli firm telekomunikacyjnych, jak i ich pracowników. Podstawową wartością Akademii jest wspieranie małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych poprzez dostarczanie sprawdzonej i aktualnej wiedzy niezbędnej do codziennej pracy. Systematyczne edukowanie rozwija potencjał ludzi, a to przecież oni tworzą każdą firmę. Dzięki podnoszeniu kwalifikacji w coraz trudniejszym i bardziej konkurencyjnym środowisku możliwe jest odnoszenie sukcesów, budowanie silnej marki oraz bycie postrzeganym jako uznany pracodawcy na rynku pracy

Z Akademii mogą korzystać przedsiębiorcy chcący zadbać o rozwój swoich pracowników. Warunkiem korzystania z platformy jest wykupienie jednego z pakietów dostępnych w cenniku.

Wybierz pakiet odpowiedni do Twoich potrzeb w zakładce cennik.

Zamówienia na pakiety dostępu do MiŚOT Akademii są realizowane przez platformę Sklep MiŚOT i tam też realizowana jest płatność.

Opis szkoleń dostępnych na MiŚOT Akademii znajdziesz w kaledarzu oraz po zalogowaniu.

Dostęp do platformy jest przyznawany na 12 miesięcy, natomiast czas na wykonanie danego szkolenia może być różny, jest to ustalane przez osobę zlecającą dane szkolenie.

Przechodząc do danego szkolenia wystarczy kliknąć “Rozpocznij szkolenie”. W przypadku dostępu dla pracowników szkolenie powinno być wcześniej zlecone, wówczas dostęp do niego będzie możliwy.

Jest to uzależnione od rodzaju szkolenia, w którym masz wziąć udział. Jeżeli jest to szkolenie stacjonarne lub online z trenerem na żywo, należy je rozpocząć zgodnie z ustalonym terminem szkolenia. W przypadku szkoleń zapisanych w MiŚOT Akademii możesz rozpocząć je w dogodnym dla siebie terminie, jednak musisz je ukończyć w terminie nie dłuższym niż ten określony dla danego szkolenia.

Tak, po zaliczeniu zleconego szkolenia (przekroczeniu minimalnego wymaganego przez Ciebie progu poprawnych odpowiedzi w teście końcowym) wchodząc w zakładki „Szkolenia w trakcie” lub „Szkolenia zakończone” użytkownik odnajdzie interesujące go zaliczone  szkolenie, kliknie przycisk „Kontynuuj szkolenie”, następnie kliknij „Pobierz certyfikat za to szkolenie”.  W ten sposób, na swój dysk ściągnie plik PDF z „Certyfikatem ukończenia szkolenia”, na którym znajdzie się jego imię i nazwisko, nazwa zaliczonego szkolenia, data i logo twojej firmy. Użytkownik może pobierać certyfikaty zarówno za zaliczone szkolenia z wiedzy ogólnosprzedażowej przygotowane przez redakcję SalesOn, jak i certyfikaty za szkolenia z wiedzy produktowej przygotowane przez MiŚOT Akademię.

Instrukcję jak to zrobić znajdziesz na swoim koncie MiŚOT Akademii – Pomoc>Instrukcje>Udostępnianie i zlecanie testów

Instrukcję jak to zrobić znajdziesz na swoim koncie MiŚOT Akademii – Pomoc>Instrukcje>Rankingi i raporty

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania napisz do nas wiadomość na adres email –