Zostań TeleOdpowiedzialnym Roku 2021

Ruszyła kolejna edycja konkursu TeleOdpowiedzialny Roku 2021. Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni  mogą zgłaszać aplikacje opisujące swoją aktywność w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu do 15 stycznia 2022 r. Rozstrzygnięcie planowane jest na pierwszym w przyszłym roku Lokalnym Zjeździe MiŚOT.

Organizatorami przedsięwzięcia są Grupa MiŚOT oraz Fundacja Lokalni. To już kolejna edycja konkursu, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny w środowisku operatorskim.

– Zachęcamy do zaprezentowania CSR-owej aktywności waszej firmy w jednym z trzech filarów: Odpowiedzialność biznesowa, Odpowiedzialność za środowisko pracy, Odpowiedzialność w środowisku lokalnym – mówi Sebastian Kachel, wiceprezes Stowarzyszenia e-Południe i MiŚOT SA.

Aplikacje zgłoszone w konkursie zasilą również Bazę Dobrych Praktyk prowadzoną przez Grupę MiŚOT. Operatorzy będą mogli z niej czerpać planując aktywność CSR na swoim terenie.

– Podzielcie się z MiŚOT-ami swoimi projektami, będziemy je promować i wspierać was. Nasz konkurs ma na celu promocję idei CSR wśród małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych – apeluje Daniel Piecuch, prezes Fundacji Lokalni. Organizatorzy zapowiadają również cykl publikacji w mediach należących do Grupy MiŚOT na temat społecznej aktywności poszczególnych operatorów.

Zgłoszenia konkursowe powinny spływać do 15 stycznia 2022 r. Zainteresowani muszą wypełnić odpowiedni formularz:

  • Filar I – Odpowiedzialność biznesowa
  • Filar II – Odpowiedzialność za środowisko pracy
  • Filar III – Odpowiedzialność w środowisku lokalnym

W przypadku wątpliwości lub pytań należy kontaktować się na adres: [email protected]

Konkurs TeleOdpowiedzialny Roku cieszy się coraz większą popularnością, z roku na rok zwiększa się liczba zgłoszeń. W ubiegłym roku laureatem została poznańska Systemia.pl, zaś w 2019 roku – Interkonekt.

Szczegóły konkursu na stronie: https://misot.pl/teleodpowiedzialny-roku-2021/