Zjazd MiŚOT w Wiśle pełen atrakcji

Do pierwszego w tym roku branżowego wydarzenia dedykowanego małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym coraz bliżej. W pięciogwiazdkowym hotelu Crystal Mountain spotkamy się w dniach 27-29 marca. Organizator przygotował dla uczestników wiele atrakcji.

Z przytupem, i to dosłownie, zacznie się już w dniu 0, czyli 27 marca, bo podczas Before Party zagra dla gości prawdziwie lokalna kapela góralska, o wdzięcznej nazwie Beskidzcy Zbóje. W skład tej kompanii wchodzą góralki i górale o bogatych muzycznych tradycjach rodzinnych. Ich mocną stroną jest ekspresja, pozytywna energia, przywiązanie do regionu, a także szeroki repertuar okraszony poczuciem humoru, co już jest szerzej znane z wideozproszenia, które można obejrzeć tutaj.

Po występie Beskidzkich Zbójów rozbawionych uczestników do tańca zaprosi DJ Martin, który od 18 lat z sukcesem “podaje” na imprezach najlepszą muzykę. Na stałe można bawić się przy jego dźwiękach w Klubie Spiż w Katowicach. MiŚOT-y lubią ludzi z pasją, której nie brakuje i jemu. Sam mówi, że ludzie dodają mu energii, a wydobywanie dźwięków z konsolety to jego życiowa pasja. DJ Martin uprzyjemniać będzie uczestnikom zjazdu dwa wieczory, poza Before Party grać będzie do późnych godzin nocnych również na antyGali.

Dzień pierwszy

Pierwszego dnia Lokalnego Zjazdu MiŚOT organizator zaprosi na wykłady i panele dyskusyjne o tym, co ważne i rozpala w ostatnim czasie małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Poza merytoryką na najwyższym poziomie będzie również coś relaksującego zarówno dla ciała, jak i ducha, czyli Melina MiŚOT, która odwzoruje górski klimat tak dobrze, że nie będzie konieczności opuszczania hotelu, by poczuć odpowiedni dla tej lokalizacji klimat. Tak jak było dotychczas, Melina sprawdzi się jako miejsce, w którym będzie można odpocząć i spokojnie porozmawiać na każdy temat.

Organizator przygotowuje dla MiŚOT-ów konkurs w zupełnie nowej odsłonie. Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni z pewnością zostaną zaskoczeni pozytywnie zarówno formułą, jak i nagrodami rzeczowymi. W tej edycji konkursu zwycięzców będzie aż trzech. Bez względu na zajęte miejsce na podium nagrody będą wartościowe. Ale co to będzie, musi pozostać na razie tajemnicą. Rozwiązanie konkursu nastąpi drugiego dnia zjazdu, tuż przed zakończeniem wydarzenia.

AntyGala

Należy wrócić jeszcze do pierwszego dnia, czyli 28 marca, bo nie wszystkie atrakcje zostały przedstawione. Po pierwsze dla odmiany wieczór zamiast uroczystej gali nosi miano antyGali, czym uczestnicy Zjazdu mogą czuć się zaintrygowani. Nie ma konieczności wbijania się w niewygodne ubrania blokujące możliwość swobodnego oddychania pełną piersią czy zakładania butów, w których co prawda noga ładnie wygląda, ale po jednej imprezie spa dla stóp jest pozycją obowiązkową. Uczestnicy mogą przyjść tak, jak będzie im najwygodniej, nawet jeśli oznacza to podomkę.

AntyGala obfitować będzie również w wiele atrakcji. Pierwszą z nich będzie występ znanego i lubianego Mariusza Kałamagi, którego przedstawiać zdecydowanie nie trzeba. Dzięki swojej charyzmie, anegdotom i umiejętności szybkiego nawiązania kontaktu z publicznością, nada charakter antyGali. Jest artystą kabaretowym, uprawiającym obecnie charakterystyczną formę satyryczną, jaką jest stand-up. Większość osób kojarzy go jednak z popularnego kabaretu Łowcy.B, gdzie przez wiele lat występował w stylowym i zdecydowanie charakterystycznym żółtym sweterku. Rozbawieni do łez goście antyGali gotowi będą na koncertową część wieczoru. Dla uczestników imprezy zagra Arek Jakubik z zespołem, czyli Dr Misio. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, a przede wszystkim mądre teksty i brak muzycznego kompromisu, rock&roll bez przebaczenia to mieszanka, która zadowoli fanów dobrej muzyki.

Rejestracji na Lokalny Zjazd MiŚOT w Wiśle z każdą chwilą przybywa. Lepiej nie czekać do ostatniej chwili, bo wejściówek najzwyczajniej może zabraknąć. LINK do rejestracji.