Zjazd MiŚOT – najlepszy czas na rejestrację

Trwa rejestracja na pierwszy z cyklu czterech lokalnych Zjazdów MiŚOT. 14. października jest ostatnim dniem obowiązywania najlepszej opłaty za udział w tym wydarzeniu.

Przypominamy, że zjazd odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2021 r. w Bukowinie Tatrzańskiej. W jego organizację zaangażowane są: Grupa MiŚOT i wchodzące w jej skład Stowarzyszenie e-Południe oraz Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej i Fundacja Nasza Wizja. To podmioty, które znają oczekiwania środowiska, zapewniają aktualną i ciekawą merytorykę oraz gwarantują najlepszą integrację MiŚOT-ów. Uczestnicy poszczególnych paneli i sesji usłyszą o zmianach na rynku telekomunikacyjnym, nowych regulacjach, trendach, a także o tym, co dzieje się w organizacjach branżowych.

Zjazd MiŚOT to dwa dni prezentacji, paneli dyskusyjnych i warsztatów. Będzie mowa z prawie, finansach, biznesie, branży i gospodarce, a także akcjach i projektach Grupy MiŚOT. O wszystkim opowiedzą praktycy. Najważniejsza będzie jednak możliwość wysłuchania zdania operatorów, poznania ich oczekiwań i wymiana doświadczeń. Nie zabraknie też atrakcji i czasu na integrację.

Warto też zaznaczyć, że Hotel Bukovina, w którym odbędzie się zjazd, to obiekt położony w samym sercu Podhala, w pobliżu szlaków górskich. Wysoki standard miejsc noclegowych, naturalna kuchnia oparta na regionalnych produktach, baseny z wodą geotermalną i wodnymi atrakcjami czy szeroki wachlarz usług spa&wellness przekonają zapewne wielu operatorów do skorzystania z oferty zjazdowej.

Organizatorzy zapowiadają, że ze względów organizacyjnych w trakcie rejestracji pojawią się cztery progi cenowe (im bliżej daty wydarzenia tym drożej), dlatego warto zarejestrować się już teraz.

Linki do rejestracji znajdują się tutaj: https://misot.pl/zjazd/#rejestracja

Kolejny próg cenowy będzie obowiązywał od 15. października (piątek) do końca tego miesiąca.