Zjazd dobrze oceniony

Lokalizacja, termin, prelekcje i organizacja – wszystkie te aspekty Lokalnego Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu zebrały wysokie noty wśród uczestników, którzy wypowiedzieli się w  podsumowującej to wydarzenie ankiecie internetowej. 

 

– Jest nam szczególnie miło, że wśród wszystkich aspektów organizacyjnych zjazdu najwyżej oceniona została nasza ekipa – mówi Krzysztof Fujarski ze spółki MdM. – Po gali natomiast, po raz kolejny już, najwyższą ocenę otrzymał niezastąpiony Brian z zespołem.

 

Na zjazd zarejestrowało się tym razem 278 osób, a wśród nich reprezentanci aż 17 lokalnych firm,  które wcześniej nie pojawiały się na żadnej z imprez branżowych organizowanych lub współorganizowanych przez Grupę MiŚOT. Pokazuje to, że lokalne zjazdy mają sens.

 

PODOBAŁA MI SIĘ LOKALIZACJA, FORMA ZJAZDU (PODZIAŁ NA EDYCJE UMOŻLIWIŁ POZNANIE OPERATORÓW Z OKOLICY), STANDUP, ATMOSFERA, DUŻO LUZU, STOISKA SPONSORSKIE – REWELACJA!

Opinia uczestnika

WSPANIAŁY POMYSŁ Z PODZIAŁEM ZJAZDÓW NA KILKA MIEJSC W POLSCE, JEŚLI TAKI PODZIAŁ BĘDZIE ISTNIAŁ NADAL, CZĘŚCIEJ BĘDĘ UCZESTNICZYŁ W SPOTKANIACH.

Opinia uczestnika

 

Ankietowani podzielili się z organizatorami także konstruktywnymi wypowiedziami krytycznymi, dzięki którym poziom kolejnych imprez będzie nadal się podnosił.

– Sugestie uczestników wpłyną także na merytoryczną treść przyszłych zjazdów, na które już teraz serdecznie zapraszam – podkreśla Krzysztof Fujarski.

 

 

Podczas edycji “Zachód”, która planowana jest na jesień, z pewnością pojawią się także najwyżej ocenione prelekcje z Kołobrzegu:

  • co nas czeka w gospodarce?
  • jak zarobić na IoT i komercyjnym zastosowaniu polskiej sieci LoRaWan
  • podatki od budowli telekomunikacyjnych i ich amortyzacja
  • orzecznictwo dotyczące zajmowania pasów drogowych, aktualne obowiązki z prawa budowlanego, legalizacja bezumownego korzystania z nieruchomości
  • czy i jak podnieść ceny w umowach telekomunikacyjnych?

 

MILE ZASKOCZYŁA MNIE ORGANIZACJA CAŁEGO ZJAZDU, INFORMACJE BYŁY PRZEJRZYSTE I KONKRETNE. OD MOMENTU REJESTRACJI CZUŁAM SIĘ DOBRZE POKIEROWANA CO JEST GDZIE, O KTÓREJ MAJĄ MIEJSCE POSZCZEGÓLNE 'ATRAKCJE’, PRELEKCJE, ELEMENTY AGENDY.

Opinia uczestnika

 

LOKALIZACJA ZJAZDU W PRZYPADKU EDYCJI PÓŁNOC BYŁA STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ – KTO NIE KOCHA NASZEGO POLSKIEGO MORZA? IDEALNĄ NAGRODĄ/PREZENTEM BYŁBY BON PODARUNKOWY DO ZREALIZOWANIA W HOTELU W KTÓRYM ODBYŁA SIĘ KONFERENCJA, BILETY NA FESTIWAL BĄDŹ PRENUMERATA BRANŻOWEGO CZASOPISMA.

Opinia uczestnika