Zapraszamy na Lokalny Zjazd MiŚOT w Janowie Podlaskim

W marcu zapraszamy operatorów ze wschodniej Polski na drugi Lokalny Zjazd MiŚOT w Janowie Podlaskim. Zapisy na wydarzenie już ruszyły – zapraszamy do rejestracji: https://misot.pl/zjazdy/. Wkrótce ogłoszone zostaną również szczegóły dwóch kolejnych edycji – dla zachodniej i północnej Polski. 

Zgodnie z zapowiedziami, w pierwszym półroczu 2022 roku Grupa MiŚOTKrajowa Izba Komunikacji Ethernetowej Fundacja Nasza Wizja, partnerzy cieszący się zaufaniem środowiska, zaplanowali trzy kolejne odsłony Lokalnych Zjazdów MiŚOT – dla operatorów działających na wschodzie, zachodzie i północy Polski.

24-25 marca odbędzie się Lokalny Zjazd MiŚOT Edycja “Wschód” w Janowie Podlaskim. Organizatorzy zapraszają do pięknego hotelu znajdującego się w zamku w tej malowniczej miejscowości. 12 stycznia ruszyła rejestracja na wydarzenie. Można to zrobić TUTAJ.

Głównym celem Zjazdów jest uczynienie kolejnego kroku w udostępnieniu MiŚOT-om akcji MiŚOT SA. Uczestnicy dowiedzą się również o zmianach na rynku telekomunikacyjnym, nowych regulacjach, trendach, o tym, co dzieje się w organizacjach branżowych, a przede wszystkim o rozwoju projektów dla MiŚOT-ów.

Zjazdy odbywają się w czterech lokalizacjach, gdyż organizatorzy chcą dotrzeć do jak największej liczby operatorów, zależy im również, by MiŚOT-y nie musieli daleko podróżować na te ważne dla środowiska wydarzenia. Wyjazd pracowników na drugi koniec Polski w firmach nie zatrudniających wielu osób mógłby sparaliżować ich działalność. Bardzo istotne są również względy bezpieczeństwa zdrowotnego – przygotowanie wydarzeń dla mniejszej liczby uczestników pozwala na dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawa. To również szansa na wspaniałą atmosferę i bezpośrednią wymianę poglądów.

W listopadzie ubiegłego roku odbył się pierwszy Lokalny Zjazd MiŚOT Edycja “Południe” w Bukowinie Tatrzańskiej. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zebrało znakomite opinie uczestników.

– Goście byli zadowoleni zarówno z merytoryki, jak i atmosfery – mówi Krzysztof Fujarski, prezes spółki Projekt MdM z Grupy MiŚOT, która jest producentem zjazdowego cyklu. – Podzielenie wydarzeń na cztery mniejsze gwarantuje lepszą atmosferę na każdym z nich, ale również bezpieczeństwo zdrowotne. Limity uczestników ułatwiają zachowanie dystansów i organizację wydarzenia w narzuconym przepisami reżimie sanitarnym. W Bukowinie Tatrzańskiej wprowadziliśmy obowiązek legitymowania się przez wszystkich uczestników paszportami covidowymi albo okazania aktualnego negatywnego wyniku testu. Zagwarantowaliśmy również testy dla osób nie zaszczepionych. Zdecydowana większość uczestników dobrze oceniła te decyzje. Podczas kolejnych spotkań nadal będziemy koncentrować się na zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu gości. Gdy dodamy do tego dobrą atmosferę i bogatą merytorykę, uczestnicy chętnie skorzystają z zaproszeń na kolejne edycje.

Zatem, MiŚOT-y ze wschodniej Polski, rejestrujemy się na wydarzenie w Janowie Podlaskim. Wkrótce ogłoszone zostaną również szczegóły dotyczące Lokalnych Zjazdów MiŚOT w zachodniej i północnej Polsce, o czym również poinformujemy na łamach ISPortalu.

Organizatorzy zastrzegają, że na Zjazdach przewidziana jest ograniczona liczba miejsc.