„Nagrody LOKALNYCH” wręczone

Aleksander Pindór, LEOX firmy LeoLabs oraz TVN24 otrzymali 18 listopada podczas uroczystej gali na pierwszym Lokalnym Zjeździe MiŚOT w Bukowinie Tatrzańskiej  „Nagrody LOKALNYCH”. W skład Kapituły weszli przedstawiciele organizatorów, czyli Grupy MiŚOT, KIKE i Fundacji Nasza Wizja.

 

„Nagrody LOKALNYCH” zostały wręczone w dwóch kategoriach: „Osobowość” i „Projekt”. Doceniono przedsięwzięcia i osoby współpracujące ze środowiskiem małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Kapituła przewidziała również nagrodę specjalną.

 

W kategorii „Osobowość” nagrodzony został Aleksander Pindór. W uzasadnieniu Kapituły czytamy: „Laureat od kilkunastu lat projektuje szafy, szafki, skrzynki i inne potrzebne MiŚOT-om komponenty pasywne sieci. Każdy budujący sieć FTTH ma do czynienia z jego ergonomicznymi i praktycznymi pomysłami i produktami wykonanymi z wysoką jakością. Warto podkreślić, że jakość jest ważna dla niego w każdej dziedzinie życia. Obecnie na swoim, w firmie AGEP”.

 

Laureatem w kategorii „Projekt” został LEOX – produkt firmy LeoLabs. W uzasadnieniu napisano: „Kapituła postanowiła docenić stworzenie polskiego ONT dla MiŚOT-ów. LeoLabs Marcina Kuczery to również MiŚOT, więc doskonale rozumie nasze potrzeby. Uniwersalność produktu LEOX, elastyczne oprogramowanie i wysoka jakość to zalety, których nie sposób nie docenić”.

 

Kapituła nagrodziła również TVN24 uzasadniając: „Za 20 lat rzetelnego informowania, podejmowania tematów trudnych, także lokalnych. Dziennikarze stacji docierają w najbardziej odległe zakątki kraju prezentując problemy, wyzwania, ale i sukcesy odnoszone w Polsce lokalnej przez tysiące małych i średnich przedsiębiorców. Prawda, gospodarka rynkowa, sukces przedsiębiorcy, prawa klienta, równe warunki dla uczestników rynku zawsze były dla dziennikarzy TVN24 wartościami najważniejszymi”.

 

Nagrodę w imieniu stacji odebrał Krzysztof Całek, szef działu regionalnego TVN24 w Krakowie. – Chciałbym podziękować za tę nagrodę i podziękować państwu za to, że nas wspieraliście w tym trudnym czasie, który jest za nami. Mam nadzieję, że cały czas będziecie z nami i mam nadzieję do zobaczenia w najbliższym czasie – przekazał Całek.