Spotkajmy się jeszcze przed Zjazdem

Z przedstawicielami Grupy MiŚOT spotkać się będzie można podczas iNET MediaForum Meeting. Wydarzenie to odbędzie się od 25 do 27 września w Arłamowie. 

Zespół handlowy pod przewodnictwem Pawła Białasa w składzie: Aleksandra Czerech, Wojciech Ogonek i Wojciech Jureczka zaprasza uczestników spotkania do odwiedzenia stoiska Grupy MiŚOT.

W czasie konferencji będzie można dowiedzieć się więcej na temat projektów realizowanych przez Grupę. Rozmawiać będzie można o projekcie telewizyjnym pod nazwą KameleonTV oraz zobaczyć, jak działa dedykowana do oglądania telewizji aplikacja. Jest to rozwiązanie, które może zrewolucjonizować podejście do linearnej telewizji oferowanej klientom przez MiŚOT-y. Jednym z ważnych punktów projektu jest sprawdzona na milionach użytkowników aplikacja, dzięki której nie będzie wymagany dedykowany i wybrany przez dostawcę usługi dekoder. Wystarczy telewizor w wersji Smart.

Telefon komórkowy pod nazwą KoalaTel, o zasięgu sieci T-Mobile, a wkrótce również Orange, budzi nie mniejsze emocje. W obu przypadkach nie będzie wymagane od małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych płacenie opłat wdrożeniowych czy utrzymaniowych. Już podczas wrześniowego wydarzenia MiŚOT-y będą mogli dowiedzieć się więcej na temat projektu Lokalni.pl, czyli wyszukiwarki skrojonej na MiŚOT-owe potrzeby.

Nie zabraknie gadżetów związanych z wymienionymi wyżej projektami. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Grupy MiŚOT podczas iNET Meeting MediaForum.

Jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w listopadowym ogólnopolskim Zjeździe MiŚOT w Zakopanem, gdzie obecni będą liderzy wszystkich projektów prowadzonych przez Grupę dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Link do rejestracji: https://zakopane.misot.pl/rejestracja.

MiŚOT-om, którzy już dokonali rejestracji przypominamy o tym, że warto pobrać aplikację zjazdową, bo jeszcze przed zjazdem można wygrać w nich atrakcyjne nagrody. Aplikacja dostępna jest w AppStore oraz Google Play.