Sklep wszystkich MiŚOT-ów

Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni mogą korzystać z coraz szerszej oferty produktów i usług w dedykowanym sklepie internetowym, który znajduje się pod adresem: sklep.misot.pl.

 

Platforma zakupowa to jeden z wielu projektów, jakie prowadzi Grupa MiŚOT dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Podobnie jak w przypadku pozostałych przedsięwzięć i to największe korzyści daje MiŚOT-om.

 

Sklep internetowy jest odpowiedzią na potrzeby płynące z rynku. Jest to miejsce, w którym w bezpieczny, łatwy, a co najważniejsze – korzystny cenowo sposób możliwe jest nabycie niezbędnych do rozwoju i pracy produktów i usług. Otwarty jest całą dobę, siedem dni w tygodniu. Zawsze wtedy, kiedy znajdzie się chwila na zakupy.

 

Platforma cały czas intensywnie się rozwija. Kiedy w 2019 roku powstał pomysł na utworzenie takiego specjalistycznego sklepu, miały być w nim dostępne tylko produkty Grupy MiŚOT. Jednak bardzo szybko okazało się, że zainteresowanie jest dużo większe i oferta zaczęła być powiększana o kolejne produkty i usługi. Zespół pod przewodnictwem Pawła Białasa cały czas negocjuje korzystne warunki zakupu kolejnych usług oraz sprzętu.

 

– Chcieliśmy, by operator oszczędził czas, jaki do tej pory poświęcał na zakupy w porozrzucanych po internecie stronach, do tego zaoferowaliśmy indywidualne ustalanie cen i terminów dostaw. Jako grupa z bardzo dużym potencjałem zakupowym jesteśmy w stanie wynegocjować dla Was korzystniejsze warunki, dzięki czemu w jednym zaufanym miejscu możecie bezpiecznie kupować niezbędne rzeczy – mówi Paweł Białas, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju w Grupie MiŚOT. W dziale MiŚOT-owe zakupy grupowe już teraz do dyspozycji operatorów są takie pozycje jak: Terminal Huawei ONT przeznaczony do sieci GPON, Set-Top-Box Arris 1113 HD oraz usługi: ubezpieczenia, opieki medycznej oraz długo wyczekiwany MultiSport (do uruchomienia programu potrzebujemy 230 zgłoszeń).

 

Do sklepu mogą zalogować się tylko posiadacze EPID-a, to daje gwarancję, że z oferty skorzystają wyłącznie uprawnione do tego podmioty. Interfejs jest prosty i przejrzysty, wszystko po to, by szybko i intuicyjnie, bez zbędnego błądzenia, można było odnaleźć interesujące pozycje.

 

Dokładne wsłuchiwanie się w potrzeby operatorów przyniosło pozytywne rezultaty w postaci usług szytych na miarę, gdzie każdy może wybrać wariant najlepiej spełniający jego potrzeby. Zespół zaangażowany w rozwój projektu intensywnie pracuje nad kolejnymi pozycjami, jakie będzie można kupić za pośrednictwem sklepu.

 

Liczba odwiedzających platformę, a co ważniejsze – wybierających to miejsce jako godne zaufania, rzetelne i atrakcyjne cenowo stale rośnie. To jasny sygnał ze strony rynku, że decyzja o utworzeniu platformy była nie tylko słuszna, ale i konieczna.  – Nie odpoczywamy i pracujemy nad kolejnymi usługami i produktami, jakie będzie można łatwo, szybko i tanio kupić w naszym sklepie – dodaje Paweł Białas.

 

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, jak najszybciej zalogujcie się do MiŚOT-owego sklepu, by przekonać się jaki ogrom korzyści czeka na was pod tym adresem: sklep.misot.pl.

 

Logowanie do platformy wymaga uwierzytelnienia EPID, uzyska go każdy mały i średni operator telekomunikacyjny, który (bezpłatnie) zarejestruje się na stronie epix.net.pl.