Ruszyła rejestracja na listopadowy Zjazd MiŚOT

Ruszyła rejestracja na pierwszy z cyklu lokalnych Zjazdów MiŚOT. Odbędzie się on od 18 do 19 listopada 2021 r. w Bukowinie Tatrzańskiej. Firmy, które zarejestrują się do 14 października, mogą liczyć na najlepszą cenę wejściówki. Warto w listopadzie pojawić się na Podhalu, bo organizatorzy zaproponowali ciekawy program. Nie zabraknie też atrakcji, z których zawsze słynęły wydarzenia dla MiŚOT-ów.

Zjazdy MiŚOT, czyli Zjazdy Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych, to impreza wręcz kultowa w środowisku. Grupa MiŚOT zapowiada powrót do tej formuły, tym razem jednak w formie mniejszych, lokalnych wydarzeń.

– Wracamy do sprawdzonej przez lata formuły spotkań na żywo – mówi Adam Kossowski, prezes Stowarzyszenia e-Południe. – Nasze spotkania będą mniejsze i organizowane lokalnie w czterech rejonach kraju. Lokalizacje i terminy są tak dobierane, aby umożliwić udział jak największej liczbie firm, przy optymalizacji kosztów uczestnictwa.

Grupa MiŚOT i należące do niej Stowarzyszenie e-Południe oraz KIKE i Fundacja Nasza Wizja to podmioty, które znają oczekiwania środowiska, zapewniają aktualną i ciekawą merytorykę oraz gwarantują najlepszą integrację MiŚOT-ów.

– Głównym celem Zjazdów, w tym również tego w Bukowinie Tatrzańskiej, będzie uczynienie kolejnego kroku w udostępnieniu MiŚOT-om akcji MiŚOT SA. Uczestnicy paneli i sesji usłyszą również o zmianach na rynku telekomunikacyjnym, nowych regulacjach, trendach, o tym, co dzieje się w organizacjach branżowych, a przede wszystkim o rozwoju projektów dla MiŚOT-ów. Najważniejsza jednak będzie dyskusja, możliwość wymiany opinii o przyszłości operatorów, wysłuchanie ich oczekiwań. Nie mogę doczekać się tych rozmów – przekonuje Krzysztof Czuszek, wiceprezes Stowarzyszenia e-Południe.

– Z pewnością wielu operatorów pamięta takie spotkania, jak „bez numeru sprawy”, EPPP (e-Poludnie Party Protocol) czy kultowy PZPŁ(Polski Zjazd Pracowników Łączności). Organizując regionalne Zjazdy wracamy do tych korzeni i korzystamy z doświadczenia przy organizacji późniejszych MiŚOT Meetingów i Zjazdu MiŚOT wraz z Konferencją KIKE – podkreśla Sebastian Kachel, wiceprezes Stowarzyszenia e-Południe.

Lokalne Zjazdy MiŚOT odbędą się w czterech lokalizacjach: Południe, Centrum/Zachód, Wschód i Północ. Każdy będzie dedykowany lokalnym operatorom, choć mile widziani będą na nich również uczestnicy z innych części Polski. Na lokalny Zjazd w Bukowinie Tatrzańskiej (18 – 19 listopada 2021 r.) zaprasza się operatorów z południowej Polski, a szczególnie z województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego i dolnośląskiego. 

 

Hotel Bukovina, gdzie odbędzie się wydarzenie, to kompleks idealny do organizacji zjazdów, konferencji, targów oraz wypoczynku. Obiekt jest położony w samym sercu Podhala, w pobliżu szlaków górskich. Wysoki standard miejsc noclegowych, naturalna kuchnia oparta na regionalnych produktach, baseny z wodą geotermalną i wodnymi atrakcjami czy szeroki wachlarz usług spa&wellness przekonają zapewne wielu operatorów do skorzystania z oferty zjazdowej.