Raty bez straty dla MiŚOT-ów!

Od premiery MIŚOT-owego sklepu trochę już minęło i wiemy od Was, że go lubicie. Motywuje nas to, by pracować nad jego ofertą. Znajdziecie tam coraz więcej produktów i usług dedykowanych małym i średnim operatorom telekomunikacyjnych, czyli takich, które odpowiadają na potrzeby prowadzenia biznesu w tej branży. I nie tylko o ilość i jakość chodzi – ale również o preferencyjne warunki zakupu. Poznaj szczegóły.

Raty bez straty

Uruchomiona została korzystna forma płatności, która zasługuje na szczególną uwagę: raty bez straty . To nic innego jak możliwość zakupu na raty sprzętu dostępnego w Sklepie MiŚOT. Po określonym w umowie czasie trwania spłat sprzęt przechodzi na własność kupującego za przysłowiową złotówkę. Tak to się dzieje między innymi w przypadku terminalu ONT Huawei EG8145V5. Wkrótce w sklepie znajdą się, na równie preferencyjnych warunkach, dekodery dedykowane usłudze KameleonTV. Warto korzystać, by rozwijać biznes i monetyzować usługi.

Bez haczyków

W sklepie dla MIŚOT-ów przy każdym produkcie znajduje się opis parametrów technicznych dotyczących danego urządzenia. Przedstawione są także szczegóły zakupów na raty (czasu trwania, liczby rat).

– Jak zawsze stawiamy na transparentność i proste warunki współpracy. Brak ukrytych kosztów, jasne warunki spłaty i wysoka jakość produktów, dzięki którym kupisz bez ryzyka i korzystnie! – podsumowuje dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju, Paweł Białas.

Odwiedź sklep i znajdź coś dla siebie:  https://sklep.misot.pl/