Przedłużony termin składania aplikacji w konkursie TeleOdpowiedzialny Roku 2021

24 marca – na uroczystym spotkaniu podczas Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Janowie Podlaskim – zostaną wręczone nagrody TeleOdpowiedzialny Roku 2021. Ustalenie terminu pierwszego tegorocznego zjazdu na ostatnie dni marca pozwala – na wniosek operatorów – wydłużyć czas zbierania aplikacji w CSR-owym konkursie do 15 lutego.  

Grupa MiŚOT oraz Fundacja Lokalni zapraszają małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych do udziału w konkursie TeleOdpowiedzialny Roku 2021. To już kolejna edycja przedsięwzięcia, które z roku na rok staje się coraz bardziej popularne w środowisku operatorskim. Zachęcamy do zaprezentowania CSR-owej aktywności Waszej firmy. Czekamy na zgłoszenia – misot.pl/teleodpowiedzialny-roku-2021.

  • Podzielcie się z MiŚOT-ami swoimi projektami, będziemy je promować i wspierać was. Nasz konkurs ma na celu promocję idei CSR wśród małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych – zachęca Sebastian Kachel, wiceprezes MiŚOT SA.

W tej edycji podmioty najaktywniejsze w obszarze CSR otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatorów oraz sponsora konkursu – firmę XBEST.PL.
Jeśli macie problem z wypełnieniem formularza, chętnie pomożemy. Napiszcie maila na adres [email protected] , a my wesprzemy Was w przygotowaniu aplikacji.