Oprogramowanie dla MiŚOT dostępne na sklep.misot.pl

Oferta Sklepu MiŚOT cały czas jest rozwijana. Pojawiają się w nim nowe produkty i usługi dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Niedawno dodane zostały programy wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem, dedykowane operatorom telekomunikacyjnym: net47 i net360. Czym się wyróżniają? 

Wszystko, co potrzebne w systemie net47

Kompleksowy system CRM w modelu on-premise służy do sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Wspiera działalność MIŚOT-ów w zakresie zarządzania relacjami z klientem końcowym, pracownikami, finansami oraz siecią i sprzętem przedsiębiorstwa. Na rynku dostępny od 2006 roku. Tworzony i rozwijany przez lokalnego operatora telekomunikacyjnego, twórcy znają więc od podszewki wszystkie problemy pojawiające się w tej działalności. Składa się przy tym z wielu modułów, z którymi najlepiej zapoznać się po zalogowaniu do Sklepu MiŚOT. CRM instalowany jest na serwerze MiŚOT-a.

Niewymagający serwera net360

Wersja kompleksowego systemu CRM, w tym wydaniu w modelu SaaS, nie wymaga tym samym posiadania własnego serwera. Ogrom dostępnych funkcji w obu systemach jest taki sam. Cena, będąca zawsze ważnym elementem przy wyborze platformy do zarządzania, w przypadku tego systemu jest uzależniona od liczby aktywnych klientów końcowych. Dostawca rozwiązania każdorazowo przeprowadza szkolenie wdrażające.

Sklepie MiŚOT trwa przebudowa, platforma ta jest rozbudowywana. Zmieni się przede wszystkim jej wygląd, będzie lżejszy i bardziej przejrzysty.

Cały czas możliwe jest zamawianie produktów i usług w specjalnych MiŚOT-owych cenach. Specjaliści z działu handlowego czekają na kontakt: [email protected] chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.