Zapisz się do newslettera

Twoja cotygodniowa porcja wiedzy

Oferta dla biznesu szyta na miarę

Oferta dla biznesu szyta na miarę

Grupa MiŚOT zaprezentowała na 31. PLNOG szeroką ofertę dla biznesu. Jej handlowcy przez dwa dni prezentowali ofertę z obszaru cyberbezpieczeństwa i internetu rzeczy. Spore zainteresowanie wzbudziła propozycja Sklepu MiŚOT.

– To były dni wypełnione rozmowami. Staraliśmy się wszystkich wysłuchać i przedstawić zainteresowanym propozycje szyte na miarę, dostosowane do ich potrzeb – mówi Paweł Białas, dyrektor ds. rozwoju w Grupie MiŚOT.

Grupa MiŚOT zaprezentowała się na konferencji razem z Beyond.pl, partnerem w konsorcjum TeleSynergia. Firmy te wspólnie oferują rozwiązania z obszaru transmisji danych, cyberbezpieczeństwa i kolokacji.

– W naszym projekcie polskie filmy telekomunikacyjne wspierają rodzimy biznes – komentuje Wojciech Karolczak z Beyond.pl.

Podczas konferencji eksperci ze spółki Projekt MdS Maciej Linscheid i Marcin Zemła wygłosili cieszącą się sporym zainteresowaniem prelekcję “Cyberbezpieczeństwo w Grupie MiŚOT: opis produktów, zakres działania, proponowane rozwiązania”. Po jej zakończeniu już na stoisku Grupy MiŚOT odpowiadali na pytania uczestników.

Konferencja odbywała się 15 i 16 maja 2023 r. w Krakowie.

PLNOG dwa razy w roku gromadzi w jednym miejscu polskich dostawców usług internetowych, operatorów sieci, inżynierów, decydentów i entuzjastów rynku telekomunikacyjnego. Konferencja ta wspiera współpracę między przedstawicielami firm teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych.