MdO zbiera deklaracje na udział w OSEPe9

Spółka MdO, której osią działania jest udział w przetargach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, zbiera na platformie ENGI deklaracje udziału w postępowaniu OSEPe9 od operatorów telekomunikacyjnych.

 

NASK przedstawił założenia przetargu uzupełniającego „Świadczenie usługi szerokopasmowej transmisji danych pomiędzy budynkami, w których mieszczą się Szkoły, a punktem wymiany ruchu z siecią Operatora Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej” Części nr 1 – 165 w grudniu 2021 roku. Jest to postępowanie z deklarowaną opłatą instalacyjną.

 

MdO ma już na koncie udział w licznych przetargach na budowę OSE, a ostatnie miesiące przyniosły również rozwój strukturalny. Przedstawiciele MdO zapowiedzieli, że zamierzają brać udział w kolejnych postępowaniach, w tym w OSEPe9.

 

Na ISP Forum powstał już temat dla operatorów, którzy chcą wystartować w przetargu razem z MdO.

 

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szerokopasmowej transmisji danych pomiędzy budynkami, w których mieszczą się szkoły, a punktem wymiany ruchu z siecią OSE. Postępowanie oznaczone jest kodem ZZOSE.2131.65.2021.436.DTR[OSE-D][OSE2021].

 

Czas kontraktu wynosi 60 miesięcy od daty uruchomienia usługi transmisji danych.

 

Ze szczegółowymi wytycznymi postępowania można zapoznać się tutaj.