Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu: konkursy, wycieczki, stand-upy i gwiazdy rocka

Trwające przez trzy dni dyskusje, panele i rozmowy kuluarowe nie będą jedynymi atrakcjami czwartego Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu, który odbędzie się 28-30 listopada. Organizatorzy przygotowali wiele innych ciekawych propozycji – będą konkursy, wycieczki, koncerty i stand-upy.

 

Atrakcją wieczoru w dniu zero (28 listopada) na wieczornym B4Party będzie jedna z gwiazd tegorocznego Poland Rock Festivalu – zespół Sztywny Pal Azji. Po występie chrzanowskiej kapeli czeka nas zabawa z DJ-em.

 

Następnego dnia (29 listopada) organizatorzy zapraszają równolegle w trzech salach na wykłady i panele oraz szkolenie dla handlowców (to ostatnie tylko po wcześniejszym zapisaniu się na https://sklep.misot.pl/ – w polu uwagi należy wpisać numer rejestracji). Przygotowano też wycieczki do nowoczesnego Data Center 2 firmy Beyond.pl. Aby skorzystać z wyjazdu do siedziby partnera poznańskiego Zjazdu MiŚOT, należy zapisać się pod numerem 780 118 730. Przez cały dzień (10.00-18.00) uczestnicy zjazdu będą też mogli odwiedzić Melinę, czyli kultowe miejsce spotkań małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Nikt głodny i spragniony stamtąd nie wyjdzie…

 

Wieczorem – po rozstrzygnięciu konkursów sponsorskich – część artystyczną Gali rozpocznie stand-up Radiowców Bez Cenzury z Przemysławem Skowronem i Tomaszem Olbratowskim na scenie. Zapowiada się prawdziwa słowna jazda bez trzymanki.

 

Następnie przyjdzie czas na rockowe atrakcje, które zapewni super grupa w składzie: Jacek Dewódzki (były wokalista Dżemu), Szymon Pejski (obecny wokalista Chłopców z Placu Broni), Tomek Dominik (perkusista Pudelsów, Macieja Maleńczuka i Renaty Przemyk), Andrzej Paprot (gitarzysta), Łukasz Gorczyca (basista, aranżer) i Roman Jońca (pianista, kompozytor, aranżer). Taki skład oznacza zabawę przy gorących przebojach wykonanych na najwyższym poziomie. Ci, którzy byli na poprzednich zjazdach, zapewne z niecierpliwością czekają na ten punkt programu.

 

Po ponad dwóch godzinach koncertu absolutnie nie zwolnimy. Zabawa z DJ-em zapewne rozpali emocje do późnych godzin nocnych.

 

Warto jednak zostawić kilka godzin na sen, bo 30 listopada będzie kolejnym dniem pełnym merytoryki i atrakcji. Zaczynamy o godz. 10.00 stand-upem Marcina Orocza.