Lokalny Zjazd MiŚOT w nowej, atrakcyjnej lokalizacji

Trwa rejestracja na Lokalny Zjazd MiŚOT Wiosna, który odbędzie się w Wiśle 27-29 marca br. Z każdą chwilą przybywa uczestników, którzy potwierdzili już obecność. Warto się spieszyć, gdyż tylko do końca stycznia obowiązują wejściówki w najkorzystniejszych dla MiŚOT-ów cenach. Wydarzenie odbywać się będzie w wyjątkowym miejscu, które warto odwiedzić.

Zlokalizowany na zboczu Góry Bukowej pięciogwiazdkowy hotel Crystal Mountain jest niemal zupełnie nowy. Został oddany do użytku niespełna dwa lata temu. Charakterystyczna bryła wpisuje się w górski krajobraz Beskidów. Dla gości przygotowanych zostało 491 eleganckich pokoi i apartamentów. Warte zaznaczenia jest, że każdy ma piękny widok na beskidzkie szczyty oraz miasto. Organizator zapewnił specjalną – niższą od standardowej – cenę pokojów dla uczestników zjazdu oraz bezpłatny parking dla nocujących w hotelu gości.

Piękne pokoje i przestronne, eleganckie wnętrza to nie wszystko, co czeka na uczestników zjazdu. Oddech będzie można złapać w hotelowym Aquaparku Blue Lagoon, w którym poczuć można nurt rwącej rzeki, zanurzyć się w wannie z jacuzzi, odpocząć w strefie saun czy popływać w basenie Black Pool. Z tej części hotelu ze względu na komfort korzystać mogą tylko goście – bezpłatnie i bez limitu.

Wiedza i integracja

Wiosenny Lokalny Zjazd MiŚOT będzie pierwszym w tym roku wydarzeniem branżowym. Jak zawsze uczestnicy mogą spodziewać się wysokiego poziomu merytorycznego, ciekawych dyskusji, otwartej atmosfery i wielu pozytywnych emocji oraz atrakcji.

Ważnym punktem otwierającym Lokalny Zjazd MiŚOT będzie ceniony przez małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych Hyde Park, gdzie za zamkniętymi dla prasy i publiczności drzwiami będą toczyć się rozmowy o najważniejszych dla MiŚOT-ów sprawach.

Szeroko omówione zostaną również zmiany w prawie telekomunikacyjnym, projekty Grupy MiŚOT, proces udostępnienia akcji MiŚOT SA, praktyczne zastosowania technologii LoRaWAN oraz trendy. Ważnym punktem będzie zaprezentowanie będącej na ukończeniu strategii projektu Lokalni, na co czeka wielu małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Nie zabraknie również szkoleń i warsztatów organizowanych przez MiŚOT Akademię oraz rozstrzygnięcia konkursu TeleOdpowiedzialni.

Na Wiosenny Lokalny Zjazd MiŚOT organizator zaprasza małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych z całej Polski. Dotychczas uczestnicy bardzo wysoko oceniali zarówno organizację, jak i merytorykę spotkań, nastawioną przede wszystkim na korzyści dla MiŚOT-ów. Do końca stycznia można zarejestrować swój udział w bardzo atrakcyjnej MiŚOT-owej cenie. Link do rejestracji: https://misot.pl/zjazdy/