Odpowiedzią na zmieniające się preferencje widzów jest wykorzystująca nowoczesne technologie platforma telewizyjna, dzięki której użytkownicy uzyskają elastyczność i dostępność w oglądaniu programów, filmów, seriali oraz wydarzeń sportowych w dowolnym miejscu i czasie.

PRODUKTY

IdM Kontent

techniczna dystrybucja strumieni telewizyjnych, rozwiązanie niezbędne do odbioru przez MiŚOT-a kontentu telewizyjnego podstawowego lub jako backup. Usługi dostarczane są Multicastem z węzłów wymiany ruchu EPIX: Katowice, Warszawa, Poznań.

IdM EPG

jest rozbudowanym systemem, który umożliwia użytkownikom łatwe przeglądanie aktualnego programy telewizyjnego oraz planowanie oglądania w przyszłości. IdM EPG zapewnia szczegółowe informacje na temat nadchodzących programów, takie jak tytuły, opis oraz godziny emisji. Pozwala to użytkownikom zapoznać się z ofertą programową, znaleźć interesujące programy i planować ich oglądanie z wyprzedzeniem.

IdM STB

(Set-Top Box) – oferujemy zaawansowane urządzenia, które pozwalają użytkownikom cieszyć się z wysokiej jakości obrazu w rozdzielczości Ultra HD 4K. Dzięki temu rozwiązaniu widzowie mogą doświadczyć niezwykłej ostrości, szczegółowości i głębi kolorów podczas oglądania treści telewizyjnych, filmów, seriali oraz innych materiałów video. Urządzenia oferują również zaawansowane funkcje i możliwości, takie jak dostęp do aplikacji telewizyjnych, strumieniowych platform video, interaktywnych treści, obsługę wielokanałowego dźwięku przestrzennego, wbudowanego nagrywania, a także integrację z innymi urządzeniami w domowej sieci, takimi jak smartfony, tablety czy głośniki inteligentne. W ramach IdM STB współpracujemy z Beacon oraz ZTE.

W ramach platformy IdM zespół prowadzący wdrożenie przygotował produkt o nazwie KameleonTV – to usługa działająca na STB Android TV, Smart TV, mobilnych urządzeniach opartych o system iOS i Android, a także przez web portal. To nowoczesna i przyszłościowa usługa, spełniająca oczekiwania dzisiejszych widzów.

KameleonTV umożliwia małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym uruchomienie usługi do klientów końcowych bez zbędnych formalności, skomplikowanych i zawiłych umów z wieloma podmiotami i nadawcami, bez niezrozumiałych dodatkowych opłat za usługę czy wymaganych minimów. 

W Grupie MiŚOT niezmiennie istotnym elementem realizowanych projektów jest proste wdrożenie i brak wysokich kosztów uczestnictwa. Koncept realizowany jest przez spółkę Projekt IdM z korzyścią dla wszystkich uczestników przedsięwzięcia. 

W KameleonTV otrzymasz dostęp do najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w najwyższej jakości HD i 4K z wybranymi możliwościami: Start Over, Catch-up czy NPVR. 

Korzystanie z usługi Multiroom możliwe jest w ramach jednego konta abonenckiego.

PAKIETY

PAKIET ŻÓŁTY

PLANY

6 maj 2024

uruchomienie komercyjne

III kwartał 2024

uruchomienie usługi KameleonTV na telewizorach Hisense

IV kwartał 2024

uruchomienie usługi KameleonTV na urządzeniach AppleTV

PAWEŁ BIAŁAS

DYREKTOR SPRZEDAŻY
I ROZWOJU
[email protected]
+48 780 118 730

WOJCIECH OGONEK

KIEROWNIK DS. KLIENTÓW
KLUCZOWYCH
[email protected]
+48 797 301 309

Projekt IdM Sp. z o.o. jest spółką zależną Grupy MiŚOT. Jej celem jest dostarczanie nowoczesnej, przyszłościowej, stabilnej i prostej w obsłudze platformy IdM oraz wchodzącej w jej skład KameleonTV dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych.