Gmina przyjazna MiŚOT-om, edycja trzecia

Podczas ogólnopolskiego Zjazdu MiŚOT w Zakopanem w listopadzie 2023 r. wręczone zostały nagrody w plebiscycie „Gmina przyjazna MiŚOT-om”. Lokalni operatorzy telekomunikacyjni ponownie mają możliwość zgłoszenia do plebiscytu gmin, z którymi dobrze układa się im współpraca.

Jesteś MiŚOT-em? Współpracujesz z władzami swojej miejscowości? Chcesz wyróżnić włodarzy za ich lokalność, zaangażowanie i efektywną współpracę na terenie gminy? Wypełnij formularz, wyślij zgłoszenie, a Grupa MiŚOT ich nagrodzi!

Celem plebiscytu jest wskazanie pozytywnych przykładów współpracy gmin z MiŚOT-ami, wzmacnianie relacji pomiędzy lokalnymi operatorami i przedstawicielami samorządów, budowanie pozytywnego wizerunku rodzimych, lokalnych firm oraz promowanie wśród samorządów wsparcia dla lokalnych inicjatyw na ich terenie.

Spośród wszystkich zgłoszeń kapituła wybierze gminę, którą podczas ogólnopolskiego Zjazdu MiŚOT w Toruniu.

Ważne informacje:

Zgłoszenia do plebiscytu przyjmowane są do 15 października 2024 r. Rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się podczas Antygali na jesiennym Zjeździe MiŚOT w Toruniu 7 listopada 2024.

Link do formularza zgłoszeniowego TUTAJ.

Organizatorem plebiscytu jest Projekt MdM Sp. z o.o., patronami medialnymi ISPortal.pl i internetrzeczy.pl. Partnerami branżowymi MiŚOT S.A., Fundacja Lokalni, Projekt Lokalni i Projekt LoRaWAN.

REGULAMIN PRZYJAZNA GMINA