ZINTEGROWANY

SYSTEM

BEZPIECZEŃSTWA

S46

Grupa MiŚOT poprzez współpracę z polskimi, lokalnymi przedsiębiorstwami telekomunikacyjnymi, zapewnia profesjonalne podłączenie gminy do Zintegrowanego Systemu Cyberbezpieczeństwa S46.

Krajowy System Bezpieczeństwa nakłada na gminy obowiązek podłączenia jednostki do Zintegrowanego Systemu Zarządzania Cyberbezpieczeństwem S46. Efektem integracji będzie między innymi możliwość zgłaszania incydentów związanych z zagrożeniem cybernetycznym do zespołów reagowania na incydenty komputerowe poziomu krajowego w czasie rzeczywistym.

OBOWIĄZKI
GMIN

Grupa MiŚOT jest organizacją działającą na rzecz Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych (MiŚOT), którzy są polskimi lokalnymi przedsiębiorstwami telekomunikacyjnymi z powodzeniem i sukcesami obsługującymi blisko 30 proc. krajowego rynku. Operatorzy ci są pracodawcami, zleceniodawcami, płatnikami podatków lokalnych, klientami lokalnych przedsiębiorców i Waszymi sąsiadami, znacie ich i pewnie nie raz współpracowaliście z nimi.

MiŚOT-y działają lokalnie, lecz myślą globalnie, z sukcesem wprowadzają nowoczesne technologie, korzystają ze światowych rozwiązań, szybko usuwają ewentualne awarie, oferują bardzo konkurencyjne ceny.

CO OFERUJEMY

Realizację obowiązku posiadania łączy transmisji do systemu S46, w tym dwóch niezależnych. 

 

Dostęp do sieci Internet, wraz z łączem zapasowym LTE.

 

Usługi z obszaru cyberbezpieczeństwa, w tym ochronę antyDDOS, antywirusową, monitoring, wykrywanie zagrożeń w ruchu sieciowym, zarządzanie incydentami.

 

Transmisję danych do OSE/NASK.

INTELIGENTNA
GMINA

Grupa MiŚOT w ramach projektu badawczo-rozwojowego „Inteligentna gmina” poszukuje partnerów wśród przedstawicieli gmin, którym zależy na podnoszeniu jakości i zadowolenia z życia mieszkańców gmin poprzez korzyści, jakie daje internet rzeczy.

Internet rzeczy łączy wiele bardzo różnych urządzeń z Internetem. Za pośrednictwem czujników zapewnia podgląd niemal wszystkiego – od mierzenia jakości powietrza, zdalne odczyty zużycia wody, energii elektrycznej i gazu, zabezpieczenia mienia, monitorowanie pojazdów, mierzenie poziomu hałasu, odczyt jakości powietrza w pomieszczeniach i wiele innych. Internet rzeczy może być pomocnikiem i przyjacielem Twojej gminy i jej mieszkańców.

Sieć LoRa zapewnia zabezpieczoną transmisję danych pomiędzy czujnikami i aplikacją. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

MAMY
POTENCJAŁ

EPIX to największa w Polsce, szósta w Europie oraz dziewiąta na świecie (na tysiąc) platforma wymiany ruchu pomiędzy sieciami dostępowymi (krajowymi oraz zagranicznymi), innymi węzłami wymiany ruchu, a także dostawcami treści (np. Google, Netflix, Meta, Akamai oraz sieciami CDN). Z usług EPIX-a korzysta blisko 1000 podmiotów. Maksymalny ruch całkowity to ponad 3500 Gbps.


Centra infrastruktury EPIX znajdują się w Katowicach, Warszawie oraz Poznaniu. Węzły połączone są w ring, co zapewnia większy poziom bezpieczeństwa.

KONTAKT

W związku z bardzo indywidualnymi potrzebami, jakie mają gminy w powyższym zakresie, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza, lub z naszymi specjalistami, którzy dopasują ofertę odpowiadającą oczekiwaniom.

Paweł Białas

dyrektor sprzedaży i rozwoju

[email protected]

Wojciech Jureczka specjalista ds. klientów kluczowych [email protected]

Wojciech Ogonek

specjalista ds. klientów kluczowych

[email protected]

Dla gmin
Zgody

- P445-166 -