Bon na Publikon dla uczestników Lokalnego Zjazdu MiŚOT

Bon podarunkowy na Publikon czekać będzie na uczestników Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu na stoisku Grupy MiŚOT.

Koniecznie zarejestruj się (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś) na Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu, który odbędzie się 28-30 listopada 2022 roku. Dostępnych jest coraz mniej miejsc. Uczestników zapraszamy także na stoisko Grupy MiŚOT, gdzie będzie można porozmawiać na temat produktów i usług świadczonych przez jej podmioty. Czekać będą również niespodzianki. Jedną z nich jest bon podarunkowy na usługę Publikon, który będzie można wykorzystać od razu do końca roku. Zupełnie bezpłatnie.

Czym jest Publikon?

To usługa, dzięki której profil na Facebooku twojej firmy będzie wyjątkowo atrakcyjny. Obecność w mediach społecznościowych to w obecnych czasach zdecydowanie konieczność. Kto próbował mierzyć się z tematem na własną rękę, wie, że wymaga to wielu pomysłów, systematyczności oraz dużej kreatywności. Co więcej, pochłania masę czasu i już po miesiącu czy dwóch posty przestają się pojawiać. Najlepiej byłoby mieć na etacie grafika, copywritera, stratega, specjalistę od social mediów lub kontrakt z agencją. Jeśli nie chcesz wydawać w ten sposób ciężko zarobionych pieniędzy, koniecznie skorzystaj z usługi Publikon, która jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych oraz oszczędnych, a dzięki bonowi, który możesz otrzymać od Grupy MiŚOT, do końca 2022 roku z usługi skorzystać bezpłatnie.

Dziś potencjalni klienci sprawdzają wiarygodność firmy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jeśli twoja ścianka to ciąg postów o awariach, nie zachęcisz ich do skorzystania z usług. Jeszcze gorszy jest profil zombie, który został założony dawno temu i nic się na nim nie dzieje.

Dzięki Grupie MiŚOT opiekę nad Twoim profilem społecznościowym obejmą profesjonaliści i to za symboliczną opłatą, dzięki czemu będziesz mógł zająć się innymi sprawami.

Ile zyskasz?

Bon podarunkowy o wartości 129,00 zł netto, dzięki któremu będziesz mieć możliwość zupełnie bezpłatnie skorzystać z tej wyjątkowej propozycji, otrzymasz na stoisku Grupy MiŚOT. Ilość bonów podarunkowych jest limitowana, dlatego spiesz się, by nie przegapić tej wyjątkowej okazji. Co więcej, jesteśmy pewni, że zostaniesz z nami na dłużej niż do końca roku.

Publikon to najlepsza oferta dostępna na rynku!

Publikowane treści mocno osadzone są w branży, spójne i przejrzyste.

Promują Twoją firmę oraz wspólny dla nas wszystkich symbol LOKALNI.

Jeśli zdecydujesz się korzystać z usługi na stałe, wiedz, że wpłacane środki wrócą do Ciebie, przeznaczymy je na rozwój projektów Grupy MiŚOT, zakupy grupowe oraz promocje wspólnego brandu.

W ramach bonu uruchomimy pakiet, w ramach którego otrzymasz osiem postów, które automatycznie pojawią się na Twoim profilu średnio dwa razy w tygodniu.

Spotkajmy się na stoisku Grupy MiŚOT podczas zjazdu podsumowującego cały cykl wydarzeń, które odbywały się dla Was w różnych częściach Polski. Do zobaczenia! Link do rejestracji: https://www.epix.net.pl/zjazd-p333-104-misot/