Beyond.pl partnerem poznańskiego Lokalnego Zjazdu MiŚOT

Beyond.pl, dostawca zrównoważonych usług data center i cloud, został partnerem zaplanowanej na jesień w Poznaniu czwartej edycji Lokalnego Zjazdu MiŚOT. 29-30 listopada uczestnicy tego wydarzenia otrzymają  dużą dawkę wiedzy o szczegółach działania konsorcjum TeleSynergia, nowych usługach i programach zaprojektowanych w ramach najnowszej inicjatywy oraz możliwość zwiedzenia najbezpieczniejszej serwerowni w Polsce. Jest ona zlokalizowana na terenie poznańskiego Kampusu Data Center Beyond.pl.

 

Stałym punktem agendy każdego Lokalnego Zjazdu MiŚOT jest omówienie projektów prowadzonych przez Grupę MiŚOT. W tym roku jedną z kluczowych inicjatyw Grupy oraz Beyond.pl było powołanie do życia konsorcjum TeleSynergia. Dzięki uruchomionej pod koniec maja br. współpracy już pojawiają się pierwsze innowacyjne rozwiązania infrastrukturalne i komunikacyjne, które umożliwiają partnerom tworzenie nowych usług, w tym rozwiązań dla MiŚOT-ów i ich klientów.

 

– Będzie jeszcze lepiej i w wielu obszarach taniej. Celem partnerstwa polskich podmiotów jest wspólne dostarczanie usług premium, które do tej pory nie były dostępne na polskim rynku data center i telco. Dzięki połączeniu doświadczeń i wiedzy kluczowego gracza na rynku telekomunikacyjnym i operatora jednego z najbezpieczniejszych data center w Unii Europejskiej zbudowaliśmy unikalne na lokalnym rynku rozwiązanie infrastrukturalno-komunikacyjne. Warto być na Zjeździe w Poznaniu, porozmawiać z twórcami konsorcjum, dowiedzieć się o korzyściach, jakie z naszej współpracy będą mieli operatorzy – zachęca Krzysztof Czuszek, wiceprezes MiŚOT SA.

 

Wyjątkowa prezentacja

Podczas jesiennego wydarzenia eksperci Beyond.pl wspólnie z przedstawicielami Grupy MiŚOT przedstawią m.in. dedykowane operatorom usługi kolokacyjne, w ramach których na terenie Data Center 2 została uruchomiona już „strefa MiŚOT”. To wydzielona przestrzeń kolokacyjna zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie infrastruktury EPIX oraz innych operatorów należących do  Grupy. Zaprezentowani zostaną również pierwsi operatorzy, którzy aktywnie korzystają z wypracowanego rozwiązania. Pod patronatem Beyond.pl zostanie również przeprowadzana sesja warsztatowa o możliwościach rozwoju biznesu i generowaniu oszczędności w ramach powołanego do życia konsorcjum. Projekt jest otwarty dla każdego małego i średniego operatora, który chce zwiększać swoje przychody. Szczegóły zostaną zaprezentowane podczas konferencji.

Jedną z atrakcji zaplanowanych dla uczestników poznańskiego Zjazdu jest także zwiedzanie centrum przetwarzania danych Beyond.pl, które jest jednym z trzech najbezpieczniejszych tego typu obiektów w Unii Europejskiej, co potwierdza międzynarodowa certyfikacja ANSI/TIA-942 na poziomie Rated 4. Uczestnicy Zjazdu zobaczą „od wewnątrz”, jak działa nowoczesna i zrównoważona serwerownia, która nie wymaga jakiejkolwiek ingerencji w jej  funkcjonowanie.

 

Potwierdzenie zaangażowania

 – Wsparcie Zjazdu w Poznaniu to potwierdzenie naszego zaangażowania w rozwój rynku małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Beyond.pl chce wspierać MiŚOT-ów w budowaniu ich przewagi konkurencyjnej, zwiększaniu bezpieczeństwa usług oraz rozwijaniu portfolio oferowanych rozwiązań. To spotkanie to doskonała okazja, aby przybliżyć bezpośrednie korzyści, jakie MiŚOT-y mogą osiągnąć w ramach uruchomionego konsorcjum oraz oczywiście osobiście zwiedzić nasze centrum przetwarzania danych, które jest unikalne w skali kraju i Europy  – mówi Wojciech Stramski, prezes zarządu w Beyond.pl.

 

Rejestracja na Lokalny Zjazd MiŚOT w Poznaniu ruszyła 20 lipca 2022 r. Można ją przeprowadzić tutaj: https://misot.pl/zjazdy/#REJPOZ

 

Będzie to trzecie w tym roku i czwarte w trwającym od jesieni 2021 r. cyklu spotkań dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Do tej pory przedstawiciele branży spotkali się na organizowanych przez Grupę MiŚOT, KIKE i Fundację Nasza Wizja wydarzeniach w Bukowinie Tatrzańskiej, Janowie Podlaskim i Kołobrzegu. Łącznie w Zjazdach wzięło udział już ponad 1000 osób.