Agendą silni

Kolejne Zjazdy MiŚOT w ankietach pokonferencyjnych otrzymują najwyższe oceny uczestników za poziom i dobór tematyki wykładów i paneli. Gdy dodamy do tego luźną atmosferę, dobrą rozrywkę i możliwość spotkań w MiŚOT-owym gronie, otrzymamy przepis na udaną konferencję. Tak będzie również w Janowie Podlaskim na wiosennym Zjeździe MiŚOT (10 – 12 kwietnia). Organizatorzy właśnie opublikowali agendę. Nie jest ona jeszcze planem zamkniętym – będą się w niej pojawiać kolejne pozycje.

– W ankietach po Zjeździe MiŚOT w Zakopanem pojawiło się kilka ciekawych propozycji temtycznych. Uwzględniliśmy je w programie na Janów Podlaski – informuje Krzysztof Fujarski, prezes Projektu MdM z Grupy MiŚOT, spółki, która wykonawczo organizuje zjazd.

W kwietniu uczestnicy mają szansę wziąć udział w licznych panelach i debatach. Wydarzenie rozpocznie MiŚOT-owy Hyde Park – przed dwie godziny będzie można tylko w branżowym gronie szczerze porozmawiać o problemach i wyzwaniach.

Kolejny dzień rozpocznie debata organizacji branżowych Trzy dekady cyfryzacji i co dalej? Co nam się udało, a gdzie ponieśliśmy porażkę? Kto pomagał, a kto przeszkadzał? Równie ciekawie zapowiada się poobiednia  dyskusja Czy wspólna realizacja projektów KPO/FERC może przyspieszyć konsolidację operatorów? W następnym dniu w bloku komunikacyjno-marketingowym ciekawie zapowiada się panel Jak dotrzeć z ofertą i skutecznie współpracować z różnymi grupami klientów – seniorami, niepełnosprawnymi, osobami z problemami finansowymi?

Zjazd będzie też okazją do prezentacji projektów Grupy MiŚOT, będzie m.in. o EPIX-ie, KameleonTV, Sencito, telefonii i Lokalnych.pl. Bardzo ciekawie zapowiada się też blok prawny. Organizatorzy zapraszają na wystąpienia Ilony Malik z Grupy MiŚOT, Eweliny Grabiec i Łukasza Bazańskiego z itB Legal, Michała Latuszewskiego z Kancelarii Kuchlewski Latuszewski Adwokaci Radcowie Prawni oraz Michała Rucińskiego z Kancelarii Prawnej Media. Jak zwykle na zjeździe będzie sporo techniki – zadbają o to w drugim dni prelegenci zaproszeni do całodziennego bloku technicznego w Sali Wykładowej, a w pierwszym dniu przedstawiciele partnerów.

Ci, którzy lubią uczyć się, też nie będą żałować. Piotr Pytel zaprasza na szkolenie Jak przekonania (poglądy) na temat pracowników i siebie samego wpływają na moją firmę i życie?, a Małgorzata Świerkosz-Hołysz na prelekcję: Zarządzanie zespołem różnorodnym pokoleniowo.

Zachęcamy do śledzenia strony zjazdowej, gdzie będą pojawiać się nowe pozycje programu zjazdu.

Agenda i wejściówki: https://misot.pl/zjazdy/